Federacje odwołują gale z powodu koronawirusa

Tomasz Cherek (Maxi4)
Newsów: 756

Z powodu epidemii koronawirusa wiele federacji na świecie decyduje się odwołać swoje gale. Dostosowują się do decyzji lokalnych władz o zakazie organizowania imprez masowych albo sami podejmują decyzje, dbając o zdrowie fanów oraz pracowników.

Gala AEW Dynamite miała się odbyć 25 marca w Newark w stanie New Jersey. Została przełożona na 22 lipca. Wkrótce mają zapaść decyzje, gdzie zostanie przeniesiony odcinek z 25 marca.

Ring of Honor odwołało weekend 18th Anniversary (13-14.03) w Las Vegas.

Stan Kalifornia zakazał organizowania imprez powyżej 250 osób i PWG odwołało galę KOBE, która miał mieć miejsce 29 marca.

Gala The Bullet Club Beach Party została odwołana. Miała się odbyć 4 kwietnia w Tampie podczas weekendu WM.

Niemiecka federacja wXw rezygnuje z organizacji gali 16 Carat Revenge 4 kwietnia w Tampie. Powodem jest zamknięcie granic USA dla obywateli z Europy. W dalszym ciągu wXw planuje na 21 marca galę w niemieckim Kutenholz.

WrestleCon wstrzymuje się z decyzjami dotyczącymi eventów podczas weekendu WM. Wiele zależy od tego, czy odbędzie się w kwietniu WrestleMania.

Federacja PROGRESS w dalszym ciągu promuje galę w Londynie (29 marca) oraz Tampie (2 kwietnia). Obywatele Wielkiej Brytanii mogą przylatywać do USA.

Już wcześniej informowaliśmy, że NJPW odwołało cały tour New Japan Cup. Inne japońskie federacje (m.in. Dragon Gate, NOAH, All Japan, Stardom) odwołały gale do 22 marca.
https://www.wrestling.pl/news-caly-tour-njpw-new-japan-cup-odwolany.html

dodane przez Tomasz Cherek (Maxi4) w dniu: 13-03-2020 14:05:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy