WWE Payback 2023 - Podsumowanie

Giero
Newsów: 1741

Za nami kolejny Premium Live Event od WWE - Payback 2023. Przedstawiamy podsumowanie najważniejszych wydarzeń z tego show.

Galę rozpoczął Steel Cage Match pomiędzy Becky Lynch a Trish Stratus. Becky wygrała walkę, co zwieńczyło ich rywalizację. Trzeba podkreślić, że samo starcie stało na wysokim poziomie. Po pojedynku Hall of Famerka miała jeszcze pretensje do Zoey Stark, że nie wystarczająco jej pomogła. Stark nie wytrzymała i w odpowiedzi zaatakowała mentorkę.
Podczas zejścia na reklamy publiczność podziękowała Trish, a ta pożegnała się z fanami.

John Cena wykorzystał "moc" roli hosta i zrobił z siebie sędziego następnej walki. LA Knight ostatecznie pokonał The Miza, odnosząc jedno z największych zwycięstw podczas jego pobytu w WWE.

Rey Mysterio nadal jest mistrzem Stanów Zjednoczonych. Luchador przechytrzył ponownie Austina Theory'ego dzięki Victory Roll.

Finn Balor i Damian Priest niespodziewanie triumfowali w Steel City Street Fight. Tym samym odebrali pasy tag team z rąk Kevina Owensa i Samiego Zayna. Nie obyło się oczywiście bez ingerencji Dominika Mysterio, JD McDonagha czy Rhei Ripley.

Zgodnie z zapowiedziami Cody Rhodes był obecny w "Grasyon Waller Effect". Ogłoszenie, które przekazał, nie dotyczyło jednak jego osoby, a... Jeya Uso. Jey dołączył do rosteru Raw! Na pożegnanie z SD zaatakował jeszcze Wallera.

Rhea Ripley przy pomocy Dominika Mysterio pokonała Raquel Rodriguez i obroniła mistrzostwo kobiet.

Natomiast Seth Rollins nadal jest mistrzem World Heavyweight. W decydującym momencie skontrował roll-up i odpowiedział Stompem. Po zejściu gali z anteny... Shinsuke Nakamura sfrustrowany kontynuował atak.Payback - skrót:

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy