WWE Friday Night SmackDown - 5.04.2024 - Podsumowanie

Giero
Newsów: 2023

Przedstawiamy podsumowanie najważniejszych wydarzeń z ostatniego odcinka SmackDown przed WrestleManią XL.

A zaczęliśmy od "The KO Show", gdzie gościem Kevina Owensa był Randy Orton. Obydwaj zażartowali z Logana Paula, zwłaszcza Orton - iż w skali 1 do 10 Logan jest nie do wytrzymania na 11. Przerwał im sam US Champion, który pojawił się na titantronie, a okazało się, że obecny był... już na arenie WrestleManii. Orton i Owens postanowili... ruszyć w pościg za Paulem, a jeszcze za nimi ruszyli Austin Theory i Grayson Waller.

Link do filmu


Bronson Reed wygrał 2024 Andre The Giant Memorial Battle Royal. W ostatniej dwójce był Ivar.

Link do filmu


Logan Paul pojawił się wreszcie na zapleczu areny SmackDown, zapewne sądząc, że ucieknie Kevinowi Owensowi i Randy'emu Ortonowi. Po chwili wyszedł już na ring. Paul był pewny, iż zrealizował swój plan... ale Theory i Waller zgubili jego przeciwników. KO i Viper pojawili się wreszcie w ringu i wykonali finiszery na Paulu.

Link do filmu


Dragon Lee znienacka został przez kogoś zaatakowany. Po krótkim segmencie przeszliśmy do walki, gdzie Elektra Lopez pokonała Zelinę Vegę. Oczywiście nie obyło się bez ingerencji Dominika Mysterio. Co ciekawe, Mysterio przybył z Andrade. Spodziewali się, że Andrade dołączy do sojuszu Legado Del Fantasma... ale ten ostatecznie wybrał stronę Reya Mysterio. Jednocześnie ponownie łącząc siły z byłą menedżerką - Zeliną Vegą.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=v4iwdpoPy18[youtube]

Link do filmu


Bianca Belair, Jade Cargill i Naomi wysłały ostrzeżenie w kierunku Damage CTRL.

Link do filmu


Rey Mysterio otrzymał potwierdzenie, że Dragon Lee nie jest dostępny do walki na WrestleManii. Andrade zaoferował swoje zastępstwo w walce z Santosem Escobarem i Dominikiem. Rey zaakceptował je, co prawdopodobnie zirytowało Carlito.

LA Knight wysłał ostatnią wiadomość AJ'owi Stylesowi.

Link do filmu


New Catch Republic pokonali Graysona Wallera i Austina Theory'ego, a po pojedynku całą czwórkę zaatakowało The Judgment Day.

Link do filmu


Jak można było się spodziewać - walka Jeya Uso z Solo Sikoą zakończyła się ingerencją Jimmy'ego Uso. Z odsieczą przybyli Cody Rhodes i Seth Rollins. Po pozbyciu się Bloodline Cody zadeklarował, że w niedzielę nie tylko kończy jedną historię, ale i zaczyna całkowicie nową.

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy