WWE Friday Night SmackDown 15.03.2024 - Podsumowanie, Aktualna karta WM XL

Giero
Newsów: 2023

Za nami kolejny epizod SmackDown w drodze do WrestleManii XL. Przedstawiamy podsumowanie najważniejszych informacji z tego show.

Tygodniówkę otworzył The Rock, który tym razem był życzliwy dla fanów. Przypomniał, że to w Memphis właśnie zaczynał karierę w wrestlingu. Dwayne jednak wyśmiał ponownie Cody'ego Rhodesa. Zwrócił uwagę, iż "The American Nightmare" tydzień temu uderzył Johnsona z liścia... a kilka dni później na Raw płakał, co tylko podsumowuje jego postać. The Rock przygotował kilka piosenek, po czym zapowiedział, że jedyny pas, jaki Rhodes przywiezie do domu po WrestleManii... to ten zakrwawiony, którym Rock będzie go atakował.

Link do filmu


Trwa seria walk, które wyłonią uczestników Ladder Matchu o Undisputed WWE Tag Team Championship na WrestleManii XL. Legado del Fantasma pokonali LWO i czekają teraz na kolejne starcie eliminacyjne.

Tym razem na arenie pojawił się LA Knight, który spodziewał się, że AJ'a Stylesa nie ma w Memphis. Knight stwierdził, iż AJ leciał przez cały świat do Australii, by zaatakować go, a nie chciało mu się ruszyć do FedExForum. Wie jednak, gdzie Styles pojawi się na początku kwietnia - na WM 40. I tam dojdzie do walki LA Knight - AJ Styles. AJ w końcu znienacka zaatakował rywala i zaakceptował wyzwanie.Wyzwanie do walki na WrestleManii przyjął także Jimmy Uso, który zmierzy się z Jeyem i tym samym będziemy mieli starcie bliźniaków na największej scenie ze wszystkich.


To nie były jednak jedyne pojedynki na WM, które oficjalnie zatwierdzono tego wieczora. Randy Orton pokonał Graysona Wallera. Po walce doszło do konfrontacji Ortona z Loganem Paulem, w którą wmieszał się jeszcze Kevin Owens. Wobec całego zamieszania Aldis ogłosił walkę Paul vs Orton vs Owens o US Championship.


Santos Escobar pokonał Dragona Lee. Po pojedynku Rey Mysterio zażądał starcia z Santosem na przyszłotygodniowym SmackDown.

W kolejnej walce kwalifikacyjnej do pojedynku o pasy tag team na WM, Pete Dunne i Tyler Bate wygrali z Pretty Deadly.

Dyskwalifikacją zakończył się main event pomiędzy Bayley a Dakotą Kai. Po pojedynku Damage CTRL kontynuowały atak na Bayley. Z odsieczą przybyła Naomi, lecz przewaga liczebna była po stronie Dakoty i spółki.

Skrót SmackDown:

Link do filmu


Za tydzień na SD:
- półfinałowa walka kwalifikacyjna do Ladder Matchu na WrestleManii: Street Profits vs. Authors of Pain
- półfinałowa walka kwalifikacyjna do Ladder Matchu na WrestleManii: Gallows & Anderson vs. Grayson Waller & Austin Theory
- Rey Mysterio vs. Santos Escobar
- Face-off Cody'ego Rhodesa z Romanem Reignsem

Aktualna karta WM XL:

Jey Uso vs. Jimmy Uso

LA Knight vs. AJ Styles

WWE United States Championship
Logan Paul vs. Randy Orton vs. Kevin Owens

Six-Pack Tag Team Ladder Match
Undisputed WWE Tag Team Championship
Judgment Day vs. pięć innych zespołów

WWE Intercontinental Championship
Gunther vs. Sami Zayn

WWE Women's World Championship
Rhea Ripley vs. Becky Lynch

WWE Women's Championship
IYO SKY vs. Bayley

The Rock & Roman Reigns vs. Cody Rhodes & Seth Rollins

WWE World Heavyweight Championship
Seth Rollins vs. Drew McIntyre

Undisputed WWE Universal Championship
Roman Reigns vs. Cody Rhodes

Jeszcze nie potwierdzono rozdziału na konkretne dni (oprócz main eventów), ale można powiedzieć, że ogłoszono już większość walk na tegoroczną WrestleManię.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy