Współpraca IW i NJPW, spoilery z No Surrender

Giero
Newsów: 2005

Newsy zawierają otwarte spoilery z gali No Surrender!

Impact Wrestling zaskoczyło fanów i ogłosiło ponowną współpracę z New Japan Pro Wrestling. Na początek Juice Robinson i David Finlay Jr zagoszczą w Impact Zone.

Link do filmu


Co ciekawe - Dave Meltzer w Wrestling Observer Radio zapowiedział, że częścią tej współpracy może być powrót do Impact aktualnego IWGP Heavyweight Championa Kazuchiki Okady.
Odnośnie do kulis - nad poprawą relacji obydwie strony, szczególnie IW, pracowały od kilku miesięcy. Drzwi otworzyły się w momencie, gdy najważniejszymi postaciami w organizacji zaczęli być Scott D'Amore i Don Callis. Swoje role odegrali także Doc Gallows i Karl Anderson.

Rich Swann obronił Impact World Championship w walce wieczoru. Lepszy okazał się od weterana - Tommy'ego Dreamera. Po pojedynku Swanna zaatakował... Moose, co zwiastuje ich bezpośrednią konfrontację w niedalekiej przyszłości.

Żaden z tytułów mistrzowskich nie zmienił swojego właściciela podczas gali. Josh Alexander został nowym pretendentem do X-Division Championship, co może zapowiadać jego rywalizację z TJP.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy