Powrót do NXT, spoilery z TakeOver: Vengeance Day

Giero
Newsów: 1906

Eli Drake powrócił do WWE. Zawodnik wygłosił promo podczas kick-off do gali NXT TakeOver: Vengeance Day, a następnie organizacja oficjalnie ogłosiła podpisanie kontraktu. Będzie występował jako LA Knight. Drake ma już za sobą krótki pobyt w WWE w latach 2013-14. Nie zdołał jednak wtedy odegrać większej roli. Popularność zyskał, występując w Impact Wrestling. W 2019 roku odszedł stamtąd i jeszcze przez kilka miesięcy współpracował między innymi z NWA.Dakota Kai i Raquel Gonzalez pokonały Ember Moon oraz Shotzi Blackheart. Zostały tym samym pierwszymi zwyciężczyniami Women's Dusty Tag Team Classic. Wkrótce dostaną okazję, by zdobyć WWE Women's Tag Team Championship.

Z kolei MSK pokonali Grizzled Young Veterans w finale Men's Dusty Tag Team Classic. Prawdopodobnie będą mogli niedługo zawalczyć o NXT Tag Team Championship.

Io Shirai obroniła mistrzostwo kobiet w Triple Threat Matchu z Mercedes Martinez i Toni Storm. Natomiast Johnny Gargano zwycięsko wyszedł z pojedynku z Kushidą o NXT North American Championship.

W walce wieczoru Finn Balor obronił NXT Championship w starciu z Pete'em Dunne'em. Większą uwagę fanów zwróciły jednak wydarzenia po ostatnim gongu. Adam Cole zaatakował najpierw Balora, a następnie niespodziewanie Kyle'a O'Reilly'ego.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy