WrestleMania Backlash - podsumowanie wydarzeń

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1553

Poniższe newsy zawierają otwarte spoilery z gali WrestleMania Backlash. Czytasz na własną odpowiedzialność.

Początkowo organizacja nie zapowiedziała walk na kick-off. Jednak już w trakcie show Sheamus ogłosił Open Challenge o US Championship. Na wyzwanie odpowiedział Ricochet. Irlandczyk obronił tytuł, ale rywal zaatakował go po pojedynku. To zwiastuje kontynuację ich rywalizacji.

Główną część PPV otworzyła walka o WWE Raw Women's Championship. Rhea Ripley pokonała Asukę i Charlotte Flair. Tym samym przedłużyła swoje panowanie, rozpoczęte na WrestleManii 37.
Kolejne było starcie o WWE SmackDown Tag Team Championship. Mieli do niego wyjść Dominik i Rey Mysterio. Ten pierwszy został wcześniej zaatakowany przez Roberta Roode'a oraz Dolpha Zigglera na zapleczu. Rey postanowił wyjść sam do pojedynku. Ostatecznie po dłuższym czasie Dominik dołączył do ojca w trakcie walki, mimo kontuzji. I to on zgarnął ostateczne przypięcie na Roodzie.


Następnie doszło do Lumberjack Matchu Damiena Priesta z The Mizem. Nie był to jednak typowy Lumberjack Match… bowiem w rolę drwali weszli Zombie… Był to element promocji nowego filmu Batisty - "Army of the Dead", który był oficjalnym partnerem gali. Walkę wygrał Priest.


Bianca Belair nadal jest mistrzynią SmackDown. Tytuł obroniła w starciu z Bayley.


Bobby Lashley okazał się najsprytniejszy i obronił WWE Championship w Triple Threat Matchu z Drew McIntyre'em oraz Braunem Strowmanem.Z kolei Roman Reigns nadal jest WWE Universal Championem. Po trudnym boju zdołał pokonać Cesaro. Po walce Jey Uso dalej atakował Szwajcara. Dołączył do nich także Seth Rollins... który za wszelką cenę chciał kontuzjować Cesaro.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Partner

plagiat

Reklamy