Kto został nowym pretendentem do Impact World Championship? Podsumowanie Under Siege

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1426

Poniższe newsy zawierają otwarte spoilery z najnowszej gali od Impact Wrestling - Under Siege. Czytasz na własną odpowiedzialność.

Fire n' Flava po raz drugi zostały mistrzyniami tag team. Udanie zrewanżowały się Jordynne Grace i Rachael Ellering za porażkę z kwietniowej gali Rebellion.

Pasy obronili za to Josh Alexander i Deonna Purrazzo. Josh był lepszy od El Phantasmo w konfrontacji o X-Division Champioship. Z kolei Deonna pokonała Havok w pojedynku o Impact Knockouts Championship.

Z ważniejszych informacji warto jeszcze odnotować powrót Richa Swanna. Były Impact World Champion pojawił się po raz pierwszy od Rebellion, by uratować Willie'ego Macka przed atakiem W. Morrisseya.Poznaliśmy nowych pretendentów do tytułów tag team. Ace Austin i Madman Fulton wyszli zwycięsko z Four-Way Tag Team Matchu i będą mogli zawalczyć z FinJuice.

Eddie Edwards i FinJuice (David Finlay i Juice Robinson) pokonali The Elite (Kenny Omega, Doc Gallows oraz Karl Anderson).

Natomiast Moose triumfował w main evencie, pokonując pięciu rywali (Chris Bey, Chris Sabin, Matt Cardona, Sami Callihan i Trey Miguel). Zgarnął tym samym title shota na Impact World Championship, a o mistrzostwo zawalczy w czerwcu podczas gali Against All Odds.


Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy