Wrestlemania 24 usunięta, nieobecność Sashy Banks,The Rock u SCSA?

Michał Dołęga (Headliner9)
Newsów: 164

Dość nieoczekiwanie z WWE Network zniknęła WrestleMania 24. Na razie federacja nie podała przyczyny takiego stanu rzeczy, ale możemy przypuszczać, że chodzi o prawa autorskie do utworu, który posłużył na tej gali jako theme song Floyda Mayweathera, gdy ten wychodził do walki z Big Showem. Niejaki Lawrence Dash w 2013 pozwał boksera o to, że ten użył kawałka zawierającego beaty jego autorstwa bez pozwolenia i prawdopodobnie o to w tej całej sprawie chodzi. WWE zapewnia jednak, że postara się jak najszybciej przywrócić show na swój serwis streamingowy.

Powodem nieobecności Sashy Banks na ostatnim SmackDown był po prostu brak planów dla jej osoby. Mistrzyni kobiet niebieskiej tygodniówki była obecna na zapleczu, nic jej nie dolega, ale po prostu kreatywni stwierdzili, że nie pojawi się na gali.

Steve Austin w wywiadzie dla Fox Sports został zapytany, dlaczego w jego podcaście nigdy nie uczestniczył jeszcze The Rock. "Texas Rattlesnake" odpowiedział, że bardzo chciałby go ugościć i nawet o to pytał, ale po prostu grafik Johnsona jest tak napięty, że trudno znaleźć odpowiedni termin.

Przypomnienie znakomitej walki z Royal Rumble 2015:

Link do filmu

dodane przez Michał Dołęga (Headliner9) w dniu: 10-01-2021 17:24:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy