Linda McMahon zamieszana w wydarzenia z Kapitolu, Lashley o następnej walce, Waltman o HoF

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1053

CNBC opublikowało raport na temat wydarzeń w Kapitolu z zeszłego tygodnia. Dla przypomnienia - w zeszłą środę przed godz. 13 czasu lokalnego (godz. 19 w Polsce) ludzie popierający Donalda Trumpa rozpoczęli szturm na Kapitol. Nie zabrakło osób rannych, a dużo pomieszczeń zostało zniszczonych. Na około godzinę przed wtargnięciem wandali, Trump przemawiał do tłumu, zachęcając ich, by "nigdy nie poddawali się" w walce przeciwko sfałszowanym jego zdaniem wyborom. Wtargnięcie zwolenników prezydenta przerwało i przedłużyło proces zatwierdzania przez Kongres wyników wyborów, w których zwyciężył Joe Biden.

Okazuje się, że w te wydarzenia zamieszana może być także Linda McMahon. Według sprawozdania CNBC żona Vince'a McMahona była jedną z osób, które sfinansowały wiec poprzedzający zamieszki w Kapitolu. Informacje nie mogą dziwić, bowiem Linda od dawna jest jedną z osób współpracujących blisko z Trumpem. Wysyłała także dotacje wspomagające jego kampanię prezydencką.Matt Riddle prawdopodobnie będzie kolejnym pretendentem do US Championship. Z tego nie jest zbytnio zadowolony aktualny mistrz - Lashley.


Sean Waltman w jednym z ostatnich wywiadów stwierdził, że nie jest zainteresowany, by ponownie wejść do klasy Hall of Fame (był wprowadzany już dwukrotnie z DX i nWo). Zdradził, że nie czuje się komfortowo, przemawiając do tysiąca osób. Zwrócił uwagę, że owszem - gdy kiedyś wygłaszał promo, to było to autentyczne i z głębi serca, za co ludzie go lubili. Ale nigdy nie uważał się za wybornego mówcę.

FULL MATCH - Corporate Rumble Match: Raw, Jan. 11, 1999

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy