Wielka Brytania doczeka się PPV, Neville wyprowadził się z USA, Kłopoty Gravesa?

Anna Suchocka (Amy)
Newsów: 381

Fani WWE w Wielkiej Brytanii od dawna chcą, by w ich kraju zorganizowano jakieś PPV. W ostatnim wywiadzie Triple H stwierdził, że jest to jedynie kwestia czasu. Federacja z uwagą słucha głosu fanów, ale każda większa gala to ogromne przedsięwzięcie logistyczne, wymagające nawet roku planowania. W końcu jednak WWE powinno zorganizować jakieś mniejsze PPV w Wielkiej Brytanii, ale niewykluczone, że w bardziej odległej przyszłości odbędzie się tam również WrestleMania.

Neville nie pojawia się w WWE od października 2017 roku i wydaje się, że już nie wróci. Okazuje się, że zawodnik nie mieszka już w Stanach Zjednoczonych. Jakiś czas temu pożegnał się z przyjaciółmi i wrócił do Wielkiej Brytanii. W samym WWE także nie mówi się wcale o powrocie Anglika.

Według Wrestling Observer Newslettera Corey Graves spotkał się ze sporą krytyką na zapleczu za wpis, który zamieścił na Instagramie przed Greatest Royal Rumble. Dotyczył on praw kobiet. Pojawiły się głosy, że komentator poczuł się zbyt pewny siebie, a nikt nie jest niezastąpiony. Inne źródła jednak zaprzeczają tym wieściom, twierdząc także, że Graves jest bardzo lubiany i stanowi ważną część programów WWE.

Mimo że w filmiku reklamującym WWE Network uwzględniono zapowiedź kolejnego sezonu Mae Young Classic, to na razie nic nie słychać na temat kolejnej edycji turnieju. Wszytko wskazywało na to, że wystartuje ona na przełomie lipca i sierpnia, ale mamy już maj i na razie nie pojawiają się żadne wiadomości na ten temat. Być może federacja całkowicie zrezygnowała z organizacji konkursu w tym roku lub odbędzie się on później niż oczekiwano.

Najwięcej gadżetów w pierwszym kwartale tego roku udało się sprzedać Johnowi Cenie. Tuż za nim uplasował się Roman Reigns.

Pete Dunne zamieścił na Instagramie zdjęcie, z którego wynika, że w listopadzie zostanie ojcem.

November 2018 👶

Post udostępniony przez Pete Dunne (@petedunneyxb)


Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy