Wielka arena gospodarzem RR 2017, Planowane pojedynki na No Mercy

Arkao
Newsów: 1409

WWE przedstawiło dwie kolejne drużyny, które wezmą udział w turnieju drużynowym imienia Dusty’ego Rhodesa. Pierwszy zespół składa się z Niko Bogojevica i Tuckera Knighta. Druga drużyna to Alexander Wolfe i Sawyer Fulton.

WWE oficjalnie potwierdziło, że gala Royal Rumble 2017 będzie miała miejsce w San Antonio (stan Teksas). Bardzo ciekawą informacją jest jednak fakt, że gala ta będzie miała miejsce na arenie Alamodome, która może pomieścić ponad 65 000 widzów. W styczniu przypadnie zarówno 30 edycja gali Royal Rumble, jak i minie 20 lat od czasu zorganizowania na tej arenie gali Royal Rumble 1997. Możliwe, że WWE będzie chciało przebić rekord frekwencji Alamodome, który wynosi 66 166.
Ostatnie informacje mówią, że WWE postara się sprowadzić na galę Royal Rumble 2017 osoby, które odegrały ważne role podczas tego eventu w 1997. Do tej pory amerykańskie portale o wrestlingu zasugerowały udział Shawna Michaelsa, The Undertakera oraz Stone Colda Steve’a Austina. Nie wiadomo, czy ktoś z nich miałby pojawić się podczas 30-osobowej walki wieczoru, czy chodzi tylko o segment w ringu.

Aktualnie w karcie gali No Mercy 2016 znajdują się cztery pojedynki, lecz w przyszłym tygodniu ma dojść do zapowiedzenia minimum dwóch kolejnych. Nikki Bella oraz rywalizująca z nią Carmella mają wejść do ringu i możliwe, że panie otrzymają gimmick match. Kolejnym pojedynek, który prawie na pewno będzie miał miejsce w przyszłą niedzielę, to Jack Swagger vs Baron Corbin.

WWE Hall of Famer oraz najdłużej panujący WWE Champion w historii – Bruno Sammartino podczas jednego z ostatnich wywiadów został zapytany o swoje obecne relacje z Vince'em McMahonem. Legenda stwierdziła, że są one bardzo dobre i bardzo szanuje prezesa WWE za zmiany, które poczynił. Jednym z przykładów może być sam ring, który jest używany przez federację. Sammartino wspomniał, że w jego czasach wrestlerzy walczyli na macie, która była twarda jak ring do boksu. Właśnie przez to wielu jego kolegów po zakończeniu kariery zmagało się z licznymi urazami. Aktualnie właśnie głównie dzięki samemu McMahonowi bardzo to się zmieniło i pod ringiem są odpowiednie sprężyny.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Partner

plagiat

Reklamy