Spekulacje odnośnie tajemniczego inwestora, ostatni uczestnik Bound For Gold ujawniony

Michał Sienkiewicz (Michcio)
Newsów: 701

New York Post podaje, że fundusze na zorganizowanie gali Bound for Glory PPV i tapingów Impact Wrestling pochodzą z zewnętrznego źródła. Nie jest nim jednak WWE. W tym momencie tożsamość tajemniczego inwestora nie jest znana. Całkiem możliwe, że to Dixie Carter mogła sięgnąć po swoje prywatne aktywa, jako że jej rodzina jest w posiadaniu firmy Panda Energy i jest bardzo bogata. Dbanie o to, by kontrakty TV oraz PPV nie zostały unieważnione, jest bardzo ważne przy transakcji. W przypadku sprzedaży federacji podmiotowi, który podtrzymałby TNA przy życiu, byłoby to dla tegoż podmiotu bardzo nieopłacalne, gdyby gala PPV i tapingi się nie odbyły. Bardzo możliwe jest więc to, że rozmowy na temat sprzedaży TNA zostaną wznowione po zrealizowaniu tapingów, gdyż wtedy z aktywnymi kontraktami telewizyjnymi federacja nadal będzie jakkolwiek atrakcyjna dla zainteresowanych zakupem.

Mówi się, że wszyscy w TNA mają nadzieję, że Dixie Carter zostanie kompletnie usunięta z jakiejkolwiek pozycji władzy w federacji. Jak pisaliśmy wcześniej, wiele osób wewnątrz federacji twierdzi, że to właśnie przez Carter negocjacje dotyczące sprzedaży strasznie się komplikowały.

Jak informowaliśmy w poprzednim newspacku, Drew Galloway został wycofany z karty Bound for Glory i zastąpiony Eddiem Edwardsem. Niedługo po oficjalnym oświadczeniu odnośnie byłego mistrza TNA Heavyweight Galloway wstawił następującego tweeta, sugerując doktorom i oficjelom, żeby nie próbowali go powstrzymywać przed występem na gali.
TNA ogłosiło ostatniego uczestnika Bound for Gold. Wbrew wcześniejszym przypuszczeniom nie okazał się nim być Cody Rhodes, lecz Basile Baraka (znany z NXT jako Sylvester LeFort).

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy