Więcej o zwolnieniu Cartera, Boogs po operacji, Kurta Angle przed operacją, The Iron Sheik

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 222

Nie milkną echa wczorajszej decyzji WWE dotyczącej rozstania z Nashem Carterem, członkiem popularnego tag-teamu MSK. Niespodziewanie sympatia dużej części środowiska skupiła się na osobie zwolnionego zawodnika, który w poniedziałek, tuż przed wybuchem afery, złożył pozew o rozwód. W oczywisty sposób wzbudziło to podejrzenia dotyczące motywacji jego (jeszcze) żony - szczególnie, iż od rzekomego pobicia upłynąć miał ponad rok.

Co ciekawe, jak donosi Dave Meltzer, bezpośrednią przyczyną decyzji o rozwiązaniu kontraktu z Carterem nie były oskarżenia wystosowane przez Kimber Lee, a udostępnione przez nią zdjęcie Cartera w "hitlerowskiej" stylizacji. Dla WWE, federacji pieczołowicie dbającej o publiczny wizerunek, zachowania tego typu stanowią wielkie "nie-nie".

***


Rick Boogs przeszedł w tym tygodniu operację naprawczą zerwanych mięśnia czworogłowego uda oraz więzadła kolanowego - kontuzji tej nabawił się oczywiście podczas sobotniego starcia z The Usos w openingu Wrestlemanii. Termin powrotu zawodnika do ringu nie jest znany, można jednak spodziewać się, iż nie ujrzymy go w akcji przez przynajmniej kilka miesięcy.

***


Poważny zabieg czeka również w niedalekiej przyszłości Kurta Angle. Członek WWE Hall of Fame, po latach odwlekania, doprowadzi do porządku oba swoje kolana.

***


Tymczasem The Iron Sheik... pozostaje sobą. Jak widać, zdrowie dopisuje - pogratulować.Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy