Pierwsza walka w karcie WrestleMania Backlash, oglądalność SD, WWE wróci do Arabii, Bliss

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1553

W karcie WrestleMania Backlash znalazła się pierwsza walka. Było już o niej wiadomo podczas SmackDown, ale oficjalnie została potwierdzona nieco później przez WWE. Charlotte Flair postawi ponownie na szali mistrzostwo kobiet niebieskiego brandu przeciwko Rondzie Rousey. Tym razem w I Quit Matchu. Do gali dojdzie 8 maja.Samo SmackDown zanotowało lekki spadek oglądalności. Zebrało w tym tygodniu 2.100 miliona widzów, podczas gdy tydzień temu było to 2.229 miliona. To wystarczyło, by niebieska tygodniówka była w czołówce najchętniej oglądanych programów w piątkowy wieczór.

Tymczasem organizacja dopina też termin i szczegóły odnośnie do kolejnej gali w Arabii Saudyjskiej. WWE ma wrócić tam pod koniec października lub na początku lutego. Z informacji zagranicznych mediów wynika, że będzie to powrót TLC.

Alexa Bliss i Ryan Cabrera oficjalnie stali się małżeństwem. Ceremonia i podróż poślubna mogą tłumaczyć nieobecność Bliss w telewizji w ostatnich tygodniach. Jednakże, ponoć sami kreatywni nie mieli też zbytnio planów dla zawodniczki.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Partner

plagiat

Reklamy