Więcej love story w dywizji Cruiserweight? Plany na TakeOver: Brooklyn III

Arkao
Newsów: 1409

Według obecnych kursów bukmacherskich Baron Corbin jest zdecydowanym faworytem do wygrania Money in the Bank Matchu. Różnica między nim a drugim Shinsuke Nakamurą jest bardzo duża. Trzeba jednak pamiętać, że do PPV pozostało jeszcze sporo czasu i wiele może się zmienić.

Jeszcze dziś informowaliśmy, że jednym z planów na uratowanie programu 205 Live jest obecność gwiazd Raw i SmackDown na tygodniówce dla zawodników do 92 kilogramów. Podobno kolejną inicjatywą jest większa ilość love story, a tym samym częstsza obecność zawodniczek.

Nie wiadomo jeszcze, jak będzie wyglądał main event gali NXT TakeOver: Brooklyn III. Obecnie jest możliwych dwóch pretendentów do mistrzostwa NXT. Z Bobbym Roode'em zmierzy się Drew Galloway lub Roderick Strong. Jak wiadomo, feud Roode'a ze Strongiem rozpoczął się już na wczorajszym NXT TV. Pozostałe potencjalne walki na sierpniowej gali to Hideo Itami vs Kassius Ohno, Authors of Pain vs Heavy Machinery oraz Asuka vs Ember Moon.

Trzema najpopularniejszymi programami na WWE Network w ubiegłym tygodniu były materiały poświęcone Extreme Rules. Najchętniej oglądana była oczywiście sama gala PPV. Na drugim i trzecim miejscu znalazły się Pre Show i Post Show niedzielnej gali.

Darmowa walka między Christianem a Randym Ortonem na Money in the Bank 2011:

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (4)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Ta federacja to już całkiem zgłupiała, to już lepiej odpalić sobie WWE 2K17 i własną galę rozpisać, niż oglądać takie gówno typu " Love Story " na RAW.

napisane przez Grins w dniu : 08-06-2017

Przeciez love story jest na Raw od 93 czyli od czasu poczatku Raw.

napisane przez Arkao w dniu : 08-06-2017

Tak, każdy fan wrestlingu marzy o love story.

napisane przez Rogos w dniu : 08-06-2017


Cytat: TJCACPJ

Przeciez love story jest na Raw od 93 czyli od czasu poczatku Raw.


Ale nie co RAW... Ludzie mają to w dupie, to jest rozrywka a nie telenowela, nie przesadzajmy raz na ruski czas mogą czymś takim zarzucić, tego nie da się oglądać...
Żeby to miało jeszcze, jakiś ciekawy wątek, tak trudno zbudować ciekawe programy i dać więcej luzu, przez te durne ograniczenia to ta cała federacja się zjebała.

Kiedyś jeszcze było zrozumiałe zero Hardcore'u, zero krwi itd. dało radę z tym się jakoś oswoić, a teraz to większość rzeczy jest zbanowane na RAW i nie da rady tego oglądać, najlepiej niech zbanują cały Wrestling i wszystko co możliwe.

napisane przez Grins w dniu : 08-06-2017

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy