Pomysł na uratowanie 205 Live, Czy faktycznie Roman Reigns zawalczy z Lesnarem na WM?

Arkao
Newsów: 1409

Jak wiadomo, Lana zadebiutowała wczoraj na SmackDown, gdzie pojawiła się w roli heela. Zagraniczne portale donoszą jednak, że bardzo możliwy jest face turn tancerki. Obecnie występuje ona w gimmicku, który był przeznaczony pierwotnie dla Evy Marie.

Walka między Brockiem Lesnarem a Samoa Joe ma być tylko jednorazowym pomysłem. Małe są szanse na rewanż tej dwójki jeszcze w 2017r. Przypomnijmy, że kolejnym pretendentem do mistrzostwa Universal, a jednocześnie rywalem Lesnara ma być Braun Strowman. W dalszej części roku "The Beast" będzie rywalizował z takimi zawodnikami jak Finn Balor, Bray Wyatt i Seth Rollins.

Od kilku miesięcy pojawiają się spekulacje dotyczące pojedynku Brocka Lesnara z Romanem Reignsem w main evencie WrestleManii 34. Obecnie faktycznie oficjele planują zestawienie tej dwójki. Pozostawili sobie jednak plany zapasowe i w przypadku np. kontuzji Romana lub Brocka do walki wieczoru WM mogą wskoczyć Seth Rollins lub Finn Balor.

Wygląda na to, że WWE nie skazało jeszcze na straty 205 Live. Jednym z pomysłów na podniesienie zainteresowania programem dla zawodników dywizji Cruiserweight jest pojawianie się gościnnie zawodników z "głównego rosteru". W ubiegłym tygodniu na wtorkowej gali pojawiła się Sasha Banks, a w tym Titus O'Neil.

10 najważniejszych momentów z wczorajszego SmackDown:

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (2)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

>podniesienie zainteresowania programem
>Titus O'Neil

No jeśli on ma być osobą, która zapewni ratingi dla 205, to niech kończą już ten program. Może gdyby pojawiły się takie osoby jak Balor, Rollins czy Nakamura, to więcej osób byłoby chętnych obczaić fioletowych...

napisane przez Badu w dniu : 08-06-2017

Rey Mysterio! To jedyny sposób na podniesienie rangi 205 Live :)

napisane przez maly619 w dniu : 08-06-2017

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy