Walka o NXT Title na WM? Edge o potencjalnych rywalach, nowy zawodnik w WWE

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1177

Wrestlevotes informuje, że na WrestleManii 37 zobaczymy prawdopodobnie pojedynek o NXT Championship. Podobnie jak rok temu, karta WM będzie podzielona na dwie noce, co za tym idzie oficjele chcą więcej prestiżowych walk. Rok temu zobaczyliśmy starcie o mistrzostwo kobiet NXT pomiędzy Rheą Ripley a Charlotte Flair. W tym roku nie wiadomo jeszcze, kogo zobaczymy, ale aktualnym mistrzem jest Finn Balor. Na razie czeka go starcie z Pete'em Dunne'em na Vengeance Day.

Edge wykazuje dużą aktywność od początku Road to WrestleMania, także w mediach. Ostatnio udzielił wywiadu dla CBS Sports. Wskazał dwie osoby, z którymi chciałby wejść do ringu i zawalczyć singlowo po WrestleManii: to AJ Styles i Seth Rollins.

Parker Boudreaux pochwalił się w mediach społecznościowych, że dostał kontrakt rozwojowy w WWE i prawdopodobnie wkrótce zobaczymy go w NXT. Do tej pory rywalizował w amerykańskim futbolu. Według wielu - jest porównywany do Brocka Lesnara z lat młodzieńczych.

W wieku 66 lat zmarł były wrestler WWF i WCW - Butch Reed.

Komentarze

Komentarze z forum (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Jako, że oficjele są bardzo zajarani Crossem to obstawiam, że na bank zobaczymy Finn Balor (c) vs Carrion Kross o pas NXT. A szkoda, bo Pete Dunne zasługuje na ten pas..

Choć znając upodobania Vince'a dla dobrze zbudowanych wyrazistych postaci bez ring skilla to Scarlett fucker bardzo pasuje do main rosteru i są już nawet głosy, że przyspieszą jego pobyt w "rozwojówce" i czym prędzej przepushowanego giganta zobaczymy na RAW lub SD. Już się nie mogę doczekać :roll:

napisane przez CzaQ w dniu : 05-02-2021

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy