Plany na WWE Title, Cutler zwolniony, Viktor o współpracy z Wyattem, newsy z SD

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1214

WWE zapowiedziało oficjalnie pierwszy segment na najbliższe Raw. WWE Champion Drew McIntyre ma odnieść się do ataku Sheamusa sprzed tygodnia.

Pierwsze doniesienia wskazują na to, że będzie to rywalizacja, która potrwa przynajmniej do Elimination Chamber. Jeżeli WWE postanowi, że w komorze eliminacyjnej zobaczymy McIntyre'a, to jego feud z Sheamusem może przedłużyć się do Fastlane w marcu. W każdym razie ma to być jeden z głównych storyline'ów w nadchodzących tygodniach na Raw.Organizacja potwierdziła oficjalnie informację o zwolnieniu Steve'a Cutlera. Ostatnio występował jako jeden z członków grupy The Forgotten Sons.

Były zawodnik WWE - Viktor w jednym z ostatnich wywiadów zdradził, że było blisko, by w telewizji występował u boku Braya Wyatta. Pomysł zastopował jednak Triple H, a potem postanowiono stworzyć Ascension.

Poniżej spoilery z ostatniego epizodu SmackDown!

Big E ponownie obronił Intercontinental Championship. Tym razem był lepszy od Apollo Crewsa i Samiego Zayna w Triple Threat Matchu.

Link do filmu


Końcówka gali sygnalizuje kontynuację feudu Romana Reignsa z Kevinem Owensem. Edge nie ogłosił ostatecznie, z kim zawalczy na WrestleManii. Owens wykorzystał nieuwagę Reignsa i wymierzył mu Stunnera.

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy