Walka kobiet w Arabii Saudyjskiej już w 2020 r.? Roman Reigns zapewni wygraną Hoganowi?

Arkao
Newsów: 1409

Mimo że współpraca WWE z władzami Arabii Saudyjskiej trwa od prawie dwóch lat i odbyło się tam już kilka specjalnych gal, fani nadal czekają na walkę kobiet podczas tych eventów. Na Crown Jewel oczywiście do tego nie dojdzie, bo wielką przeszkodą jest prawo oraz tradycja krajów arabskich. Oficjele WWE bardzo jednak chcą, by finalnie do tego doszło, bowiem byłby to kolejny wielki moment w Women's Revolution. Wiele wskazuje więc na to, że do pierwszej emitowanej walki kobiet w Arabii Saudyjskiej może dojść już w 2020 r.

W tym momencie nie ma żadnych przecieków co do tego, kto może wygrać specjalny Battle Royal Match na gali Crown Jewel. Spekuluje się, że może być to ktoś z trójki Humberto Carrillo, Buddy Murphy lub Cedric Alexander. Z drugiej jednak strony równie dobrze może to być ktoś powracający do federacji na tej gali.

Obecne plany zakładają, że podczas Crown Jewel to drużyna Hulka Hogana zwycięży w pojedynku drużynowym z zespołem Rica Flaira. Wiele wskazuje na to, że osobą, która uzyska finalny pin będzie kapitan tej ekipy, czyli Roman Reigns. Oczywiście do samej gali pozostały jeszcze cztery dni, więc bardzo wiele może się zmienić do tego momentu.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy