Vince McMahon nie wyklucza powrotu CM Punka do WWE, Ile potrwa walka Fury'ego

Arkao
Newsów: 1409

CM Punk podczas jednego z ostatnich wywiadów został zapytany, czy istnieje możliwość, że kiedyś powróci do WWE. Były zawodnik UFC stwierdził, że zawsze istniała taka opcja. Według Wrestling Observer Newsletter Vince McMahon nie wyklucza opcji jego powrotu, ale wiele zależy od tego, ile były WWE Champion chciałby zarabiać. Podobno prezes federacji nie byłby wściekły, gdyby CM Punk finalnie związał się z konkurencją.

Od kilku tygodni Tyson Fury regularnie pracuje w Performance Center przed czwartkową walką z Braunem Strowmanem na gali Crown Jewel. Przecieki z zaplecza mówią, że może być to niespodziewanie dobra walka jak na fakt, że Brytyjczyk nigdy wcześniej nie miał z czymś takim do czynienia. W celu uniknięcia niepotrzebnej kontuzji starcie ma potrwać mniej niż 10 minut.

Shorty G w wywiadzie udzielonym dla Sports Illustrated bardzo pochwalił The Miza, który pomógł zrozumieć mu wiele ważnych rzeczy. Były WWE Champion podsuwał Gable'owi nowe pomysły oraz tłumaczył, dlaczego wcześniej nie wszystko działało w postaci Chada. Olimpijczyk z Londynu powiedział, że zrozumiał jego wizję i teraz zaczyna ją wprowadzać w życie.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy