Vince McMahon nie wyklucza powrotu CM Punka do WWE, Ile potrwa walka Fury'ego

Arkao
Newsów: 1405

CM Punk podczas jednego z ostatnich wywiadów został zapytany, czy istnieje możliwość, że kiedyś powróci do WWE. Były zawodnik UFC stwierdził, że zawsze istniała taka opcja. Według Wrestling Observer Newsletter Vince McMahon nie wyklucza opcji jego powrotu, ale wiele zależy od tego, ile były WWE Champion chciałby zarabiać. Podobno prezes federacji nie byłby wściekły, gdyby CM Punk finalnie związał się z konkurencją.

Od kilku tygodni Tyson Fury regularnie pracuje w Performance Center przed czwartkową walką z Braunem Strowmanem na gali Crown Jewel. Przecieki z zaplecza mówią, że może być to niespodziewanie dobra walka jak na fakt, że Brytyjczyk nigdy wcześniej nie miał z czymś takim do czynienia. W celu uniknięcia niepotrzebnej kontuzji starcie ma potrwać mniej niż 10 minut.

Shorty G w wywiadzie udzielonym dla Sports Illustrated bardzo pochwalił The Miza, który pomógł zrozumieć mu wiele ważnych rzeczy. Były WWE Champion podsuwał Gable'owi nowe pomysły oraz tłumaczył, dlaczego wcześniej nie wszystko działało w postaci Chada. Olimpijczyk z Londynu powiedział, że zrozumiał jego wizję i teraz zaczyna ją wprowadzać w życie.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy