Walka kobiet na Raw, Co dalej z Bludgeon Brothers? Czy zobaczymy jeszcze Ellswortha?

Anna Suchocka (Amy)
Newsów: 381

Na Raw zapowiedziano triple threat match z udziałem Bayley, Mickie James i Dany Brooke. Zwyciężczyni zajmie ostatnie miejsce w drużynie kobiet reprezentujących czerwoną tygodniówkę.

Luke Harper i Erick Rowan od początku europejskiej trasy WWE występowali jako Bludgeon Brothers, w Leeds jednak każdy z nich wychodził do ringu przy własnej muzyce i w starym stroju. W związku z tym pojawiły się informacje, że federacja postanowiła porzucić ten gimmick, zanim na dobre zagościł on w TV.

Jak wiedzą wszyscy widzowie SmackDown, Carmella odwróciła się od Jamesa Ellswortha po jego walce z Becky Lynch i wykonała mu Superkick. Dave Meltzer zasugerował, że może to być koniec Ellswortha. Nie wyjaśnił dokładnie swoich słów, ale bardzo prawdopodobne, że kontrakt Jamesa się kończy i tym segmentem pożegnał się on z fanami WWE.

Członkowie The New Day od kilku dni pojawiają się na live eventach Raw. WWE uważa, że Raw potrzebuje większego star poweru w związku z nieobecnością Romana Reignsa, a występy takich gwiazd jak Triple H, Kurt Angle czy właśnie New Day mają pomóc przyciągnąć zainteresowanie fanów.

Na live event w Madison Square Garden, który odbędzie się 26 grudnia, zapowiedziano walkę Johna Ceny z Samoa Joe. Nie wiadomo, czy to jednorazowy występ Ceny, czy po występie na Survivor Series powróci na Raw.

Komentarze

Komentarze z forum (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

wogole nie wiem po co zmieniali im gimmick z jednego brutala na drugi brutal.
Harper i Rowan mogli spokojnie sie zejsc, wykorzystujac jakis storylinek maly.
i ta "epicka" chwila, gdy rowan odklada swoja kozia maske ... brrr ...

napisane przez Alacer w dniu : 10-11-2017

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy