Walka i segment zapowiedziane na Raw, podsumowanie SD

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1375

WWE zapowiedziało pierwsze punkty najbliższego Raw. Asuka zmierzy się z Charlotte Flair. Dojdzie także do konfrontacji Drew McIntyre'a z MVP.

Link do filmu


Poniższe newsy zawierają otwarte spoilery z ostatniego odcinka Friday Night SmackDown!

Zgodnie z zapowiedziami w roli komentatora SmackDown zadebiutował Pat McAfee. Sports Illustrated informuje, że taki ruch był planowany już od jakiegoś czasu i nie był powiązany z ostatnimi roszadami w rosterze. Co ciekawe - WWE nie będzie zbytnio przeszkadzać Patowi przy kontynuowaniu innych projektów. Wśród nich jest między innymi autorski podcast. Przy okazji warto zauważyć, że McAfee zachował swoją postawę z NXT i pozwala sobie na docinki oraz chwalenie heeli.

Link do filmu


Nowy WWE Intercontinental Champion Apollo Crews w krótkim promo oficjalnie przedstawił Commandera Azeeza (fka Dabba-Kato, Babatunde Aiyegbusi). Jak Crews wyjaśnił - Azeez jest byłym członkiem nigeryjskiej gwardii. Przy okazji Apollo wyśmiał Big E. Stwierdził, iż był gotowy dać mu rewanż, ale E nie pojawił się na SmackDown, bo wciąż dochodzi do siebie po ataku Azeeza z WrestleManii.

Link do filmu


Dolph Ziggler i Robert Roode nadal są mistrzami tag team SmackDown. Ponownie pokonali Street Profits.

Link do filmu


Bianca Belair po raz pierwszy pojawiła się na SmackDown jako mistrzyni niebieskiego brandu. Prawdopodobnie będzie kontynuowała rywalizację z Sashą Banks.

Link do filmu


WWE zasugerowało nam kolejnego pretendenta do WWE Universal Championship. Cesaro najpierw chciał skonfrontować się z Romanem Reignsem, lecz ten zignorował go i lekceważąco udał się na zaplecze. Następnie w main evencie Cesaro walczył z Jeyem Uso. Pojedynek został przerwany przez Setha Rollinsa. Wygląda na to, iż Cesaro najpierw musi rozprawić się z Rollinsem, a jeżeli to zrobi, to być może zawalczy o pas z Reignsem.

Link do filmu


Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy