Mauro Ranallo w IMPACT Wrestling, Jazz kończy karierę, Nevaeh odchodzi

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 201

Po niemal rocznej przerwie Mauro Ranallo wraca do świata wrestlingu. Popularny komentator, w latach 2015-2020 zatrudniony przez WWE (początkowo na SmackDown, później w NXT), będzie specjalnym gościem organizowanej przez Impact Wrestling gali PPV Rebellion. W jej trakcie skomentuje on walkę title vs. title, w której zmierzą się oczywiście lokalny champion Rich Swann oraz mistrz AEW, Kenny Omega.

Jak twierdzi "Pwinsider", występ Ranallo stanowić ma jednorazową atrakcję mającą nadać wyższą rangę komentowanemu przezeń starciu. W razie pozytywnego odbioru (w szczególności ze strony Ranallo, od lat zmagającego się z problemami natury psychicznej), dalsza współpraca przy wybranych walkach nie jest jednak wykluczona.

***


Widzowie oglądający czwartkowe wydanie Impact! Wrestling po raz ostatni (?) mieli okazję ujrzeć w akcji Jazz. W trakcie sobotniej gali Hardcore Justice przegrała ona w starciu "title vs. career" z mistrzynią dywizji Knockouts Deonną Purrazzo i, w efekcie, ogłosiła oficjalne zakończenie kariery. Jej przemowę pożegnalną zakłóciły Kiera Hogan i Tasha Steelz, co doprowadziło do krótkiego "zaimprowizowanego" starcia drużynowego - partnerką Jazz byłą Jordynne Grace. Zwycięski pin zgarnęła oczywiście główna bohaterka segmentu.

W ciągu ostatniego półrocza Jazz już drugi raz ogłasza zakończenie kariery. Poprzednio weteranka ringów uczyniła to w październiku, po zaledwie miesiącu zgodziła się jednak na powrót i ostatni, krótki run.

***


Dość niespodziewanie z Impact Wrestling pożegnała się również Nevaeh - kontrakt zawodniczki wygasł i jej czwartkowe starcie z Havok było jej ostatnim w federacji.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy