WWE 2k23 Even Stronger

Walka dodana do karty PPV, kto stał za banem na Twitcha? The Undertaker, nowy show od NXT?

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 222

WWE oficjalnie poinformowało o dodaniu do karty niedzielnego Survivor Series kolejnej walki: Dual-Brand Battle Royal Matchu, w którym zmierzą się niewykorzystani gdzie indziej zawodnicy z obu głównych brandów. Starcie to odbędzie się, jak nietrudno się domyślić, w kickoff show.

***


Jak donosi "Wrestling Observer Newsletter", Triple H pracuje obecnie nad konceptem stworzenia kolejnego show związanego z brandem NXT. Platforma ta (jej format nie jest jeszcze znany) miałaby dać szansę zdobycia doświadczenia ringowego mniej doświadczonym adeptom Performance Center pozbawionym w ostatnich miesiącach możliwości występów ze względu na panującą w Stanach sytuację epidemiologiczną.

***


To samo źródło donosi, iż głównym inicjatorem ogłoszonej niedawno decyzji WWE dotyczącej nałożenia na pracowników federacji zakazu udzielania się na platformach streamingowych był Nick Khan, od niedawna pełniący funkcję dyrektora do spraw finansowych. Pomysł ten wsparli również dwaj inni członkowie zarządu, Brad Blum oraz Bruce Prichard, który... sam posiada w kontrakcie klauzulę umożliwiającą mu prowadzenie samodzielnego podcastu ("Something to Wrestle").

***


The Undertaker nadrabia wieloletnie zaległości w kontakcie ze światem: w ostatnich miesiącach Phenom założył konta w takich serwisach społecznościowych jak Twitter, Instagram oraz Cameo, w tym tygodniu zaś stał się użytkownikiem... TikToka.

***


O komentarz do ostatniego newsa poprosiliśmy Indi Hartwell.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy