Kolejny powrót do WWE? Kontuzja zawodnika NXT, walka na NXT UK

Giero
Newsów: 1742

Davey Boy Smith Jr. w jednym z ostatnich wywiadów wyjawił, że pojawiła się szansa na jego powrót do WWE. Jest zainteresowanie takim ruchem ze strony Vince'a McMahona. Ale będzie możliwy po wygaśnięciu umowy Smitha z MLW. Tym samym Davey powróciłby do WWE po dziewięciu latach. W międzyczasie walczył dla takich federacji jak NJPW czy NOAH.

Za tydzień na NXT UK dojdzie do walki... o NXT Cruiserweight Championship. Jordan Devlin zmierzy się z Amirem Jordanem.

Devlin kilka miesięcy temu zniknął z telewizji przez pandemię koronawirusa i związane z tym ograniczenia. Nigdy jednak nie stracił pasa, więc według storyline'u wierzy, że wciąż jest mistrzem. Mimo iż w międzyczasie wyłoniono nowego - Santosa Escobara na NXT.
NXT UK nie było nadawane od marca i odświeżone wróciło dopiero we wrześniu. Przy okazji do akcji wrócił także Devlin. Na razie nie wiadomo, jak WWE poprowadzi sytuację wokół Cruiserweight Championship. Czy rzeczywiście będą istniały dwa tytuły, czy jednak dojdzie w końcu do walki Devlina z Escobarem? Trzeba mieć na uwadze panujące wciąż restrykcje w Wielkiej Brytanii i w USA.

O dużym pechu może mówić Arturo Ruas. Powrócił do akcji podczas ostatniego epizodu NXT i w walce z Kushidą doznał kontuzji. Według doniesień medialnych, jest to autentyczny uraz bicepsa i może oznaczać kolejną przerwę dla Ruasa. Warto zaznaczyć, że wiosną brał udział w segmentach Raw Underground. Ale oficjele postanowili potem przywrócić go na stałe do NXT.

FULL MATCH - Brock Lesnar vs. Rey Mysterio - WWE Title No Holds Barred Match: Survivor Series 2019

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy