Velveteen Dream zwolniony z WWE

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1205

Wczoraj informowaliśmy o fali zwolnień z NXT. Z brandem pożegnali się: Alexander Wolfe, Skyler Story, Ezra Judge, Kavita Devi, Jessamyn Duke, Vanessa Borne, Drake Wuertz (sędzia) i Jake Clemons (sędzia).

WWE na tym nie zaprzestało. Jak podaje PWInsider, a także wiele innych źródeł - rozwiązano umowę z Velveteen Dreamem (Patrick Clark). Na taki ruch zapowiadało się od jakiegoś czasu. Przede wszystkim ze względu na oskarżenia o niewłaściwe zachowania seksualne, związane z uwodzeniem nieletnich chłopców i wysyłaniem zdjęć nieletniej dziewczynie. Zawodnik zaprzeczył tym zarzutom, a Triple H twierdził, że zbadali je i "niczego nie znaleźli".

Fani jednak dość ostro podeszli do Dreama i po powrocie nie miał zbyt dobrego wizerunku. A organizacja najwidoczniej nie widziała szansy na odbudowę pozycji Velveteena. Ostatnią walkę stoczył w grudniu.

Z WWE był związany od 2015 roku. Brał udział w programie Tough Enough, po czym dostał szansę na występy w NXT. Jego kariera dość szybko się rozwijała, w pewnym momencie był nawet NXT North American Championem i jedną z ważniejszych postaci brandu.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy