Uraz Garzy, problemy Big E, Retribution na kwarantannie, Billy Kidman

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 222

Niefortunne zakończenie niedzielnej walki o WWE Raw Tag Team Championship (przypomnijmy: sędzia odliczył nieprawidłowy pin na Andrade) spowodowane było oczywiście groźnie wyglądającym urazem Angela Garzy. Prowadzący walkę arbiter Rod Zapata otrzymał z reżyserki polecenie natychmiastowego zakończenia starcia. Komunikat ten nie dotarł jednak do byłego NXT Championa, dlatego ten próbował, zgodnie ze scenariuszem, odkopać.

Sam Garza opuścił halę w asyście lekarzy - w najbliższych dniach ma przejść badania, które określą charakter urazu oraz czas przewidywanej rehabilitacji. Podejrzewa się jednak, że wykluczy go on z akcji na przynajmniej kilka miesięcy.

***


Billy Kidman powrócił do pracy na stanowisku producenta w WWE. Były Cruiserweight Champion przebywał w ostatnich miesiącach na przymusowym urlopie spowodowanym cięciami w federacji wywołanymi globalną sytuacją epidemiologiczną.

***


Big E ujawnił podczas ostatniego odcinka podcastu "The New Day: Feel The Power", iż zmaga się od pewnego czasu z problemami kardiologicznymi: Każdego roku robią nam EKG oraz wszystkie badania. Lekarze powiedzieli mi, że lata wysiłku wywołanego treningiem sprawiły, że ściany mojego serca zgrubiały. Mimo utraty wagi, wzmożonych treningów cardio i zdrowego odżywiania się, mam pogrubione serce, ponieważ trenuję na poważnie od 12 roku życia (...) Powiedziano mi, że nie jest to powód do zmartwienia, ale też coś, na co zdecydowanie trzeba mieć oko.

***


Złe wiadomości dla fanów (są tacy?) RETRIBUTION. Jak donosi Dave Meltzer, wszyscy członkowie stajni (T-BAR, Slapjack, Mace, Reckoning oraz Retaliation - dwie ostatnie to Mia Yim oraz Mercedes Martinez) skierowani zostali na 14-dniową kwarantannę spowodowaną kontaktem z osobą zakażoną COVID-19.

***


Bonus na poprawę nastroju:

Komentarze

Komentarze z forum (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Biedny Big E... To wszystko od sportu, bo przecież nie od koksu, który mu się aż z dupy ulewa :twisted:

napisane przez -Raven- w dniu : 29-09-2020

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy