Tyson Fury w main evencie WrestleManii? Dynamite lepsze niż NXT, Debiut Alexa Shelleya

Arkao
Newsów: 1404

Pojawiły się pogłoski, że do sieci wyciekła karta zbliżającej się WrestleManii 36. Według niej w walce wieczoru Brock Lesnar będzie bronił mistrzostwa WWE w pojedynku z Tysonem Furym. Bray Wyatt za to podejmie Romana Reignsa oraz Daniela Bryana w starciu o pas Universal. Oczywiście informacje te trzeba brać z wielkim przymrużeniem oka, bowiem wielokrotnie w przeszłości takie karty nie sprawdzały się.

Tygodniówka Dynamite w tym tygodniu osiągnęła dużo lepszą oglądalność niż NXT. Przed odbiornikami telewizorów, oglądając flagowy produkt AEW, zasiadło 947 tysięcy widzów. W tym samym momencie NXT TV śledziło zaledwie 721 tysięcy osób. To bardzo duży zysk dla federacji zarządzanej przez rodzinę Khan, która nie miała za sobą najlepszego okresu pod względem oglądalności.

WWE bardzo mocno promuje debiut Alexa Shelleya na przyszłotygodniowym NXT, gdzie połączy siły z Kushidą. Przypomnijmy, że dwójka ta zawalczy w turnieju Dusty Rhodes Tag Team Classic. Zawodnicy ci razem walczyli m.in. w New Japan Pro Wrestling, gdzie osiągali największe sukcesy.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy