Trzy kolejne walki w karcie Clash of Champions, Zastanawiająca sytuacja z Gargano

Arkao
Newsów: 1409

WWE poinformowało, że na gali Clash of Champions odbędą się pojedynki o pasy mistrzowskie kobiet, tag teamów oraz starcie o pas Stanów Zjednoczonych. Charlotte spotka się w ringu z Natalyą, bracia Uso będą bronili tytułów mistrzowskich przeciwko New Day oraz Sheltonowi Benjaminowi i Chadowi Gable'owi. Baron Corbin za to w swojej pierwszej obronie tytułu na gali PPV zawalczy z Bobbym Roode'em i Dolphem Zigglerem.

Pierwotne plany w dywizji kobiet na najbliższe miesiące zakładały, że Charlotte będzie rywalizowała z Taminą Snuką. Rywalizacja miała być oparta na tym, że obydwie kobiety są córkami legend. Oficjele jednak prawdopodobnie przeciwko Charlotte zestawią Ruby Riott i jej partnerki.

Na ostatnich tapingach NXT odbył się turniej, który wyłonił nowego pretendenta do mistrzostwa NXT. W pierwszej fazie rywalizacji Kassius Ohno rywalizował z Johnnym Gargano, ale zastanawiające jest to, że William Regal w zapowiedzi turnieju już po tapingach zapowiedział walkę Kassius Ohno vs Velveteen Dream. Nie wiadomo, czy była to tylko pomyłka General Managera NXT, czy jednak postanowiono wykreślić Gargano z turnieju.

Zapowiedz CoC:

Kliknij tutaj aby zobaczy� wiadomo�� (Uwaga! mo�e zawiera� spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (2)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Nikomu nie przyjdzie do głowy, że pewnie po prostu ktoś wyeliminuje Dreama przed walką? Cały net już szuka teorii spiskowych...

napisane przez aRo w dniu : 02-12-2017

Na Clash of Champions liczę na świetny match o pasy tag team. Każdy z zespołów posiadają zawodników, którzy są świetni w ringu. Zapewne wygrają Usosi, którzy w nawet nie przynudzają. Ciekaw jestem, kiedy rozpadnie się New Day, publiczności trochę się znudzili, ale po ich rozpadzie na większy push będzie mógł liczyć chyba tylko Big E, Kofi wróci do Midcardera, albo Up-Midarcdera. A Woods... niestety on ucierpiał by najbardziej, moim zdaniem on jest stworzony do Tag team'ów. Chociaż, kto wie może federacja planuje jeszcze spory push dla New Day.

napisane przez AwesomeTruth w dniu : 02-12-2017

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy