Rush nadal w WWE, Zwolnienie Jima Johnstona, Aktualne plany na Royal Rumble

Anna Suchocka (Amy)
Newsów: 381

Lio Rush pojawił się wczoraj na live evencie NXT w LakeLand. Co więcej, wygrał swoją walkę. Wydaje się więc, że plotki o jego zwolnieniu są nieprawdziwe.
Z federacją pożegnał się za to Jim Johnston. Te wieści potwierdzono w ostatnim wydaniu Wrestling Observer Live, a miała je przekazać osoba blisko związana z federacją. Johnston był wieloletnim pracownikiem WWE i twórcą wielu theme songów zawodników, jak i muzyki wykorzystywanej na galach i w filmach organizacji.

Choć do Royal Rumble jeszcze ponad miesiąc, już spekuluje się na temat walk, jakie mogą się odbyć na PPV. Na razie najwięcej mówi się o starciu Kane’a z Braunem Strowmanem oraz pojedynku Romana Reignsa z Samoa Joe o mistrzostwo Interkontynentalne. Na gali obecny ma być Brock Lesnar, jednak nie jest pewne, czy stoczy jakąś walkę, być może pojawi się jedynie w jakimś segmencie. Nie ma żadnych nowych wieści co do Royal Rumble Matchu z udziałem kobiet, na chwilę obecną nikt w federacji o tym nie mówi.

Bracia Singh nie podzielą najprawdopodobniej losu Jamesa Ellswortha. Zawodnicy są bardzo chwaleni za pracę, jaką wykonywali u boku Jindera Mahala i mogą wkrótce zostać wysłani do NXT do czasu, aż WWE będzie miało na nich konkretne plany.

Komentarze

Komentarze z forum (4)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Mam nadzieję, że WWE już ostatecznie zdecydowało, aby nie robić kobiecego Royal Rumble Matchu. Jakoś nie jestem zwolennikiem takiej walki. Kiedyś był Battle Royal dla pań, ale wyszedł bardzo kiepsko i słabo się to oglądało.
Czy wie ktoś kiedy pojawi się kolejny artykuł z serii B+ Players?

napisane przez AwesomeTruth w dniu : 01-12-2017

Tym, że Johnston został zwolniony, mnie zdziwili. Tyle lat dla tej fedki pracował i tak mu się odwdzięczają? Smutne.

napisane przez LoboTaker w dniu : 01-12-2017


Cytat: LoboTaker

Tym, że Johnston został zwolniony, mnie zdziwili. Tyle lat dla tej fedki pracował i tak mu się odwdzięczają? Smutne.

Skoro nie mają planów, by dalej korzystać z jego usług, bo CFO$, to po co mają go utrzymywać? :roll: Mają go teraz trzymać do końca życia, bo pracował wcześniej?

napisane przez aRo w dniu : 02-12-2017

Skoro już Ellsworth pracował rok w WWE to mogliby go zostawić, a nie tak mu się odwdzięczać :(

napisane przez K-PEL-K w dniu : 02-12-2017

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy