Triple H o planach na NXT i Kyle'u O'Reillym, The Undertaker pojawi się na Raw?

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1235

W nadchodzącym tygodniu będziemy świadkami ostatnich tygodniówek Raw i SmackDown przed WrestleManią 33, więc można spodziewać się obecności wszystkich czołowych gwiazd. Co prawda na Raw na razie zapowiadani są Brock Lesnar i Goldberg, ale wszelkie plotki sugerują także pojawienie się The Undertakera. Jutrzejszym Raw zarządzać będzie samodzielnie Komisarz - Stephanie McMahon, ale być może dzień po WrestleManii poznamy nowego Generalnego Managera.

Bilety na SummerSlam zostały już w większości wyprzedane, jeżeli chodzi o pierwszą pulę. Za kilka tygodni powinny zostać dorzucone kolejne pakiety, ale można spodziewać się, że także rozejdą się w kilka minut.

Do nieprzyjemnej sytuacji doszło w trakcie live eventu WWE w Portland. W trakcie gali jeden z fanów osunął się nagle z krzesła. Okazało się, że zmagał się z problemami serca. Po kilku godzinach walki w szpitalu mężczyzna niestety zmarł. Dramatu dodaje fakt, że mężczyzna był w podeszłym wieku i opiekował się osobą z zespołem Downa.

Promocja WrestleManii 33 idzie pełną parą, a co za tym idzie, nie brakuje ciekawych wywiadów, które w ostatnich dniach pojawiły się w sieci. Tym razem WrestlingInc przeprowadziło dość długą rozmowę z Triple H'em. COO przyznał, że pojawił się pomysł, by NXT zagościło z galami w Hiszpanii. Federacja wciąż rozważa także "uderzenie" w rynki innych krajów w celu lokalnej współpracy na podobnej zasadzie, jak ostatnio w Wielkiej Brytanii.
Triple H został spytany także o postać Kyle'a O'Reilly'ego. Wyznał, że ma nadzieję, iż wkrótce uda się go pozyskać do NXT, bo bez ciągłego przybywania nowych gwiazd nie da się regularnie rozwijać produktu. COO powiedział, że jest pod wrażeniem talentu i doświadczenia, jakie ma O'Reilly, a tylko WWE w tej chwili może mu pomóc je jeszcze bardziej rozwinąć.
Triple H wystąpi na dzisiejszym live evencie w White Plains, NY.

WWE Top 10: Gwiazdy, które zostały zwolnione na wizji

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Bilety na Summerslam rozeszły się jak ciepłe bułeczki - tu jest główny problem z WWE - wciskają nam (nie oszukujmy się) gówno, a fani i tak to łykają jak pewna blada pani białą ciecz na filmikach.
Zero konkurencji i mogą sobie pozwalać na bookingowe lenistwo co widać na przykładzie tegorocznej WMki i drogi do niej... mogliby się ogarnąć, niech ratingi pójdą w dół. :roll:

napisane przez CzaQ w dniu : 26-03-2017

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy