Andrews i Walter z title shotami, Bullet Club w WCPW, Simmons szuka rywali

Tomasz Cherek (Maxi4)
Newsów: 767

Mark Andrews oraz Walter będą walczyć o pasy mistrzowskie na niedzielnej gali PROGRESS Chapter 46 w Londynie. Będą to również 5 urodziny federacji. Andrews wygrał w styczniu Thunderbastard match i dzięki temu zdobył title shota na pas PROGRESS, który posiada Pete Dunne. Mistrz udanie obronił tytuł kilka dni temu na gali Chapter 45 w No DQ Matchu z Jimmym Havociem. Rywalizacja Andrewsa z Dunnem trwa od wielu lat, ale dopiero teraz spotkają się 1 na 1 w federacji PROGRESS.

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


Matt Riddle będzie bronił pasa PROGRESS Atlas przeciwko przedstawicielowi wXw, Walterowi. Jest to tytuł przeznaczony dla wrestlerów ważących powyżej 205 funtów. Walter razem z Dieterem ostatnio wygrywał w federacji pojedynki Tag Teamowe. Teraz obaj otrzymali szanse w walkach singlowych.Will Ospreay przeszkodził Havocowi w zdobyciu pasa PROGRESS na gali Chapter 45. Teraz obaj spotkają się w pojedynku Fans Bring The Weapons. The Origin zostało podzielone i czwórka członków stajni stanie naprzeciw siebie w Tag Team Matchu.

Karta PROGRESS Chapter 46 26.03.17

PROGRESS World Title Match
Pete Dunne (c) vs Mark Andrews

PROGRESS Tag Team Title Match
British Strong Style (c) vs The Hunter Brothers

PROGRESS Atlas Title Match
Matt Riddle (c) vs Walter

Fans Bring The Weapons
Jimmy Havoc vs Will Ospreay

NPS Women's Title Tournament - Semi-Final
Toni Storm vs Dahlia Black

Mark Haskins vs Axel Dieter Jr

The Origin (Cruz/Gibson) vs The Origin: Banter Edition (Ligero/Mastiff)

Travis Banks vs Jack Sexsmith

Jurn Simmons zdobył pas wXw Unified World Wrestling podczas drugiego dnia turnieju wXw 16 Carat, pokonując Axela Dietera Jr. Federacja przygotowała skrót tego pojedynku. Mistrz wypowiedział się na temat potencjalnych przeciwników. Zbyt długo nie musiał czekać, bo 17 marca na live evencie w Weyhe Simmons w rewanżowym starciu jeszcze raz pokonał Dietera i zachował pas mistrzowski.
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


Znane są 4 pojedynki, które odbędą się na gali Rev Pro Epic Encounter (13.04.17). Zobaczymy na niej wrestlerów NJPW (KUSHIDA, Takahashi, Young Bucks, Goto, Zack Sabre Jr.) oraz ROH (Marty Scurll, Jay White).

Zack Sabre Jr. vs Kushida

Hirooki Goto vs Zack Gibson

Hiromu Takahashi vs Marty Scurll

Jay White vs Angelico

Na gali iPPV WhatCulture Bulletproof (20.03.17) pojawili się członkowie Bullet Club: Adam Cole oraz Young Bucks. Cole mógł odzyskać pas ROH World w starciu z Danielsem oraz Zackiem Sabre Jr. Young Bucks walczyli o pasy WCPW Tag Team w Fatal Four-Way Matchu. Main eventem gali było starcie Drew Galloway vs Joe Coffey o pas WCPW World. Wyniki prezentują się następująco:

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


Następnego dnia rozpoczął się organizowany przez WCPW Pro Wrestling World Cup. Rozegrano spotkania w grupie angielskiej. Bullet Club razem z Gabrielem Kiddem zmierzyli się ze stajnią The Prestige. Wyniki gali znajdują się w spoilerze.

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy