Triple H o CM Punku, Zayn o brand splicie, atak Rusha na Garzę

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 864

Po WarGames HHH wziął udział w rozmowie z przedstawicielami mediów. Padło oczywiście pytanie o CM Punka w WWE Backstage i możliwy powrót na ring. Triple H stwierdził, że nie rozmawiał z nim, odkąd po raz pierwszy wystąpił we wspomnianym programie. Dodał również, iż oczywiście nie można niczego wykluczać i wszystko należy zrobić małymi kroczkami.

Angel Garza podczas Kick-Offu do NXT TakeOver: War Games walczył z Isaiahem Scottem. Po pojedynku został zaatakowany przez Lio Rusha na backstage'u.

Link do filmu


Sami Zayn ostatnio wystąpił w audycji DC 101 Podcast. Stwierdził, że osobiście bardzo lubi ideę definitywnego podziału na brandy. Uważa, iż tworzy to więcej szans do pokazania się gwiazdom. Z kolei przeplatanie się rosterów na galach powinno odbywać się maksymalnie raz, dwa razy do roku, tak jak ostatnio w trakcie drogi do Survivor Series.

PWInsider poinformowało, że Cody Rhodes walczy o prawa do użytkowania kolejnych nazw PPV, z których korzystało kiedyś WCW. Chodzi mianowicie o Slamboree i Superbrawl. Tymczasem WWE złożyło wniosek o prawa do znaku handlowego dotyczącego WarGames.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy