Triple H członkiem drużyny NXT? Rating SmackDown, Specjalny gość Backstage

Arkao
Newsów: 1405

Jak wiadomo, nie poznaliśmy jeszcze składu NXT na tradycyjną walkę drużynową podczas Survivor Series. Co ciekawe, istnieją jednak pogłoski, że jednym z pięciu członków zespołu może zostać Triple H. Nalegają na to pojedyncze osoby na zapleczu, ale jednak sam Hunter Hearst Helmsley nie jest fanem tego pomysłu. Gdyby faktycznie The Game wszedł do walki, zostałby z automatu kapitanem drużyny, a na tego od tygodni promowany jest Adam Cole.

Piątkowe SmackDown osiągnęło trochę niższy wynik oglądalności niż gala z poprzedniego tygodnia. Wtedy przed telewizorami zasiadło około 2,350 mln widzów, a teraz już tylko 2,309mln. Jest to oczywiście bardzo mała różnica, a sama gala osiągnęła rating 0.7 w grupie komercyjnej.

Odcinek WWE Backstage z poprzedniego tygodnia odbił się wielkim echem w całym świecie wrestlingu. Po prawie sześciu latach do produktu federacji powrócił CM Punk. Podczas najbliższego Backstage pojawi się były WCW World Champion David Arquette. Show tradycyjnie już emitowane będzie na FS1.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy