AEW Bash at The Beach, Adam Page odchodzi z Elite, Kiedy Chris Jericho straci tytuł?

Arkao
Newsów: 1409

Federacja All Elite Wrestling poinformowała, że specjalny odcinek Dynamite emitowany 15 stycznia z Miami będzie miał nazwę "Bash at the Beach". Przypomnijmy, że jest to ewidentne nawiązanie do legendarnego PPV federacji World Championship Wrestling. To właśnie na tym evencie w 1996 r. Hulk Hogan przeszedł heel turn i razem z The Outsiders założył New World Order. Tydzień później kolejne Dynamite będzie częścią Chris Jericho's Rock'N Wrestling Rager.

Adam "Hangman" Page poinformował podczas ostatniego Being the Elite, że odchodzi z The Elite, bowiem nie może wiecznie być najmniej odnoszącym sukcesy członkiem tej grupy. Nie wiadomo, co może to oznaczać dla produktu całej federacji, ale raczej Page nie straci dość szybko swojego pushu. Pojawiają się nawet pogłoski, że może on być następnym rywalem Chrisa Jericho.

Pozostając w temacie Chrisa Jericho - istnieje duże prawdopodobieństwo, że Y2J nie będzie mistrzem AEW przez bardzo długi czas. Oczywiście wszystko wskazuje na to, że utrzyma on tytuł mistrzowski do końca roku, ale podczas pierwszego PPV w 2020 r. może trafić na swojego pogromcę.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy