Transferowe ruchy Impact Wrestling, lokalizacja Bound For Glory

Giero
Newsów: 1642

Impact Wrestling jest coraz bliżej zaklepania dwóch mocnych transferów. Już wkrótce ma dojść do debiutu Buddy'ego Murphy'ego, który będzie występował jako Buddy Matthews. Niemal pewne jest też zakontraktowanie Brauna Strowmana, a ten szybko ma stać się czołową postacią organizacji. Niewykluczone, że obydwóch zobaczymy także na galach All Elite Wrestling, dzięki współpracy obydwu federacji.

Co ciekawe, w Wrestling Observer Radio ostatnio padła informacja, że IW starało się także ściągnąć Braya Wyatta. Ten jednak bardziej ma być nastawiony na pracę dla AEW. Jego debiut dla nowego pracodawcy będzie możliwy najwcześniej w listopadzie, co daje szansę na występ podczas Full Gear (6.11).

Prawdopodobnie poznaliśmy lokalizację tegorocznej gali Bound for Glory. Fightful Select poinformowało, że organizacja Impact Wrestling w październiku zawita do Las Vegas, a konkretniej do kompleksu Sam's Town Live. Możliwe też, że na dłużej IW będzie korzystało z tego miejsca. Ostatnio swoje nagrania organizowało tam Ring of Honor.

Atrakcje zapowiedziane na przyszłotygodniowy odcinek IW:

* Before The Impact: Jake Something vs. John Skyler

* Madison Rayne, Tenille Dashwood, Kaleb With a K vs. Taylor Wilde, Jordynne Grace, Rachael Ellering

* Matt Cardona and Chelsea Green vs. Rohit Raju and Shera

* Tommy Dreamer vs. Ace Austin. If Dreamer wins, he earns a spot in Austin vs. World Champion Christian Cage at Victory Road

* X Division Champion Josh Alexander hosts an Open Challenge, only former X Division Champions can answer

Komentarze

Komentarze z forum (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Ostatnio mam takie wrażenie, że dużo się dzieje w temacie IW, AEW to wiadomo, a fedka, która jeszcze niedawno aspirowała do numeru 2 w Stanach tj. ROH jest gdzieś tam zapomniana.

napisane przez MattDevitto w dniu : 27-08-2021

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy