WWE 2k23 Even Stronger

Oglądalność Dynamite, status Jericho, kto wystąpi na jego rejsie? Karta All Out

Giero
Newsów: 1582

Jesteśmy świadkami kontynuacji dobrego wpływu CM Punka na programy All Elite Wrestling. Odpowiednia promocja i jego występ spowodowały, że najnowsze Dynamite zebrało 1.172 miliona widzów. To dla Dynamite drugi najlepszy rezultat w historii. Najlepszy wynik zebrało w 2019 roku, gdy NXT przeniosło się na wtorki.

Podczas ostatniego AEW Dynamite dowiedzieliśmy się, że Chris Jericho jeszcze raz zawalczy z MJF'em, tym razem na All Out i na szali stawia karierę zawodniczą. To wywołało sporo plotek odnośnie do przyszłości Chrisa. Wrestling Observer Radio zwróciło ostatnio uwagę, że Jericho ma ważny kontrakt z AEW jeszcze przez około półtora roku.
W styczniu 2019 roku podpisał umowę na trzy lata z opcją przedłużenia na kolejny rok. Tym samym niezależnie od wyniku walki z All Out Chris raczej pozostanie w organizacji. On sam przy rzuceniu wyzwania zapowiedział, że w razie porażki zajmie się rolą komentatora.

All Elite Wrestling szykuje się do kolejnego rejsu Jericho. Na statku Y2J'a ponownie pojawi się kilka czołowych gwiazd. Organizacja zapowiedziała już między innymi Britt Baker, Orange'a Cassidy'ego, Frankiego Kazariana, Christophera Danielsa i Colta Cabanę. A kolejne ogłoszenia w drodze. Wydarzenie rozpocznie się 21 października.


_____

Tak wygląda karta All Out po ostatnim odcinku Dynamite:

* AEW World Championship Match: Kenny Omega vs. Christian Cage
* AEW Women's World Championship Match: Britt Baker vs. Kris Statlander
* AEW World Tag Team Championship Steel Cage Match: The Young Bucks vs. Lucha Bros OR Jurassic Express
* Jericho's Career On the Line: Chris Jericho vs. MJF
* CM Punk vs. Darby Allin
* PAC vs. Andrade El Idolo
* Paul Wight vs. QT Marshall
* Jon Moxley vs. Satoshi Kojima
* The Buy-In Women's Casino Battle Royale: Julia Hart, Big Swole, The Bunny, Thunder Rosa, Red Velvet, Tay Conti, Penelope Ford, Diamante, and Nyla Rose

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy