The Velveteen Dream zostaje w NXT? Status Io Shirai, transfery do NXT, zmiana designu pasa

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 222

Wśród gwiazd NXT, których nazwiska przewijały się w ostatnich dniach w kontekście niedługich przenosin do jednego z głównych rosterów WWE, znajdował się również The Velveteen Dream, dla którego niedzielna porażka w starciu o NXT Championship miała być jednym z ostatnich (jeśli nie ostatnim) występów w żółtym brandzie. Wydaje się, iż kłam plotkom dotyczącym przyszłości zawodnika zadał w niedzielę sam Triple H, który jednoznacznie zasugerował, iż Dream zostaje póki co w NXT.

Jednocześnie warto zauważyć, iż wstrzymanie (zapowiadanego od jakiegoś czasu) awansu zawodnika nie ma raczej bezpośredniego związku z pojawiającymi się niedawno oskarżeniami, jakoby przesłał on trojgu nieletnich swoje zdjęcia o charakterze... nazwijmy to: erotycznym.

***


Co ciekawe, w tym samym wywiadzie Triple H zapowiedział, iż czeka nas w niedalekiej przyszłości kilka kolejnych transferów z Raw i SmackDown do NXT - gatunkowo podobnych do tego, jakiego bohaterem nie tak dawno stał się Finn Bálor.

***


Doniesienia o rychłych przenosinach na Raw albo SmackDown pojawiły się w ostatnich miesiącach również w odniesieniu do Io Shirai. Informowaliśmy w styczniu, iż kontrakt zawodniczki, określonej parę dni temu przez Triple H mianem "najlepszej kobiety wrestlerki na świecie", dobiega końca w tym roku, pozyskaniem jej usług zainteresowana zaś była jej macierzysta federacja, World Wonder Ring Stardom - ewentualna promocja (i związana z tym znacząca podwyżka) miała być sposobem WWE na zatrzymanie gwiazdy u siebie. Wydaje się, że niedzielna wygrana Japonki w starciu o NXT Women's Championship kładzie kres spekulacjom na temat jej przyszłości - przynajmniej na jakiś czas.

***


Po raz kolejny powraca pomysł zmiany przez WWE wyglądu WWE United States Championship - jak donosi portal "Wrestling Inc", prace nad jego nowym wyglądem mają zakończyć się w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

W niedalekiej przyszłości niewielki redesign ma przejść również NXT Championship. W tym wypadku chodzi jednak jedynie o niewielkie zwiększenie jego rozmiaru, bez dokonywania zmian w aktualnym projekcie.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy