Stan zdrowia Ripley, kontuzja gwiazdy SmackDown, Adam Cole

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 180

Kulminacyjnym momentem zakończonej dziś w nocy gali NXT In Your House PPV był triple threat match o NXT Women's Championship, w którym zmierzyły się dotychczasowa mistrzyni, Charlotte Flair, oraz pretendentki: Rhea Ripley i Io Shirai. Duże zaniepokojenie wśród części fanów wzbudziła ostatnia sekwencja meczu, w trakcie której Australijka źle przyjęła moonsault ze strony Io Shirai - w jego wyniku otrzymała potężny cios kolanami rywalki w głowę. Po zakończeniu walki wyraźnie ogłuszona Ripley natychmiast została odprowadzona na zaplecze, gdzie poddana została kompleksowym badaniom lekarskim. Szczęśliwie okazało się, że nie doznała poważniejszego urazu, o czym sama zainteresowana poinformowała na Twitterze.

***


Elias, "wypisany" ostatnio z telewizji w wyniku (kayfabe) potrącenia przez samochód stanowiącego element rywalizacji Jeffa Hardy'ego i Sheamusa, faktycznie doznał w ostatnich tygodniach poważnej kontuzji. Zerwany mięsień uniemożliwi mu występy ringowe przez przynajmniej kilka miesięcy.

***


Portal "PWInsider" zdementował pojawiające się ostatnio, również na naszych łamach, informacje o zbliżającym się wkrótce końcu kontraktu Adama Cole'a. Według tego źródła, obecna umowa obecnego NXT Championa obowiązywać ma jeszcze przez minimum 18 miesięcy, do końca 2021 roku. Prawdą jest natomiast fakt, iż zawodnik i federacja prowadzą rozmowy dotyczące nowej umowy, Cole faktycznie oczekuje bowiem podwyżki oraz rychłego transferu na Raw albo SmackDown.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy