WWE 2k23 Even Stronger

The Revival rozstaje się z WWE

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 222

WWE oficjalnie poinformowało o zakończeniu współpracy z Dashem Wilderem i Scottem Dawsonem, członkami duetu The Revival. Pochodzący z Karoliny Północnej zawodnicy spędzili w federacji McMahonów odpowiednio sześć i osiem lat, pięciokrotnie zdobywając w tym czasie pasy drużynowe (po 2x NXT i SmackDown, 1x Raw). W pamięci fanów szczególnie zapisał się ich pobyt w żółtym brandzie, podczas którego toczyli cieszące się uznaniem fanów feudy z American Alpha, #DIY czy duetem Enzo Amore & Big Cass.

Odejście The Revival nie powinno stanowić niespodzianki dla większości fanów. Mimo bogatego CV, obaj zawodnicy od dłuższego czasu w głośny sposób wyrażali niezadowolenie ze swojej pozycji w federacji, narzekając (m.in.) na brak zainteresowania kierownictwa dywizją tag-team, niezgodności w kwestiach kreatywnych oraz brak możliwości pokazania pełni umiejętności ringowych. Z tego powodu już ponad rok temu po raz pierwszy poprosili o przedterminowe zwolnienie z kontraktów.

Dotychczasowe umowy obu zawodników wygasnąć miały w tym roku - Dawsona w kwietniu, Wildera w czerwcu. W telewizji po raz ostatni pojawili się 31 stycznia, biorąc udział w Fatal Four Way matchu o miano pretendentów do WWE SmackDown Tag Team Championship.

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (2)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

"Pełni umiejętności ringowych" Tjaa :D Goście byli średni do bólu, ale ludzie niczym bydło rzuciło się by ich ochrzcić najlepszym tagiem od lat, bo zrobili kilka dobrych pojedynków w NXT gdzie mieli dobrych bookerów i przeciwników..
Jedna z lepszych wieści ostatnimi czasy.

WHAT?! What Resurrection are doing on Dynamite?!
To teraz skażą AEW, więc whatever. Bucksi będą im obciągać tak jak to robio przez twittera.

napisane przez CzaQ w dniu : 10-04-2020

Dla mnie tak samo byli przeciętni do porzygu i żegnam ich bez cienia żalu. Typowy przehajpowany Team, którego Internety namaściły z dupy na tagowych killerów.

napisane przez -Raven- w dniu : 10-04-2020

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy