Money in The Bank odwołane? Problemy XFL, sukces The Big Show Show, Hulk Hogan

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 222

Zła wiadomość dla fanów XFL: federacja poinformowała o zawieszeniu działalności, w trybie natychmiastowym rozwiązane zostały również kontrakty wszystkich zawodników, trenerów oraz osób zatrudnionych w klubach. Przekreśla to ostatecznie szanse na dogranie sezonu, pod znakiem zapytania stawia również ewentualny powrót rozgrywek w przyszłym roku.

***


Lepsze nastroje towarzyszą fanom Paula Wighta, lepiej znanego oczywiście pod aliasem Big Show. Sygnowany jego imieniem "The Big Show Show" okazał się jedną z cieplej przyjętych premier serialowych w serwisie Netflix w ostatnich tygodniach, obecnie zajmuje trzecie miejsce w rankingu najchętniej oglądanych programów na platformie.

***


Zarządcy The Royal Farms Arena w Baltimore (Maryland) poinformowali oficjalnie o odwołaniu zaplanowanego na 10 maja WWE Money In The Bank PPV - przyczyną tej decyzji jest oczywiście panująca na świecie pandemia COVID-19. Przyszłość gali pozostaje nieznana, prawdopodobnym wydaje się jednak, iż zostanie ona, podobnie jak WrestleMania 36, nagrana w WWE Performance Center na Florydzie.

***


Nie dla wszystkich przełożenie ceremonii WWE Hall of Fame było złą wiadomością. Jeden z tegorocznych alumni, Hulk Hogan, kilka dni przed planowaną galą doznał kontuzji ramienia podczas treningu (naderwanie mięśnia bicepsu) - co prawda uraz pozwoliłby mu wziąć udział w uroczystości, jednak dla dbającego o wizerunek Hulkstera możliwość pokazania się fanom w najlepszej formie, bez ręki na temblaku, jest z całą pewnością pozytywnym zbiegiem okoliczności.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy