Tag Teamy otrzymają walizkę MITB? Roman Reigns vs Samoa Joe główną rywalizacją na Raw?

Arkao
Newsów: 1409

Kilka dni temu ogłoszono, że na najbliższym Raw Roman Reigns rzuci otwarte wyzwanie każdemu w szatni na walkę o pas Interkontynentalny. Nie wiadomo jeszcze, kto jako pierwszy odpowie na wyzwanie Samoańczyka, ale pod nieobecność The Miza nowym rywalem Reignsa zostanie prawdopodobnie Samoa Joe. Były NXT Champion rywalizuje obecnie z członkiem grupy Shield na live eventach, gdzie zamykają oni gale.

Pozostając w temacie „Open Challenge'a”, prawdopodobnym pierwszym przeciwnikiem Romana Reignsa będzie członek dywizji Cruiserweight Cedric Alexander. Alexander mocno promował takie starcie w internecie w ostatnich dniach.

Wrestling Oberver Newsletter poinformowało, że oficjele WWE rozważają pierwszy w historii Tag Team Money in the Bank Ladder Match. Najlepsze drużyny z Raw oraz SmackDown miałyby rywalizować o kontrakt gwarantujący im pojedynek o dowolne pasy mistrzowskie na przełomie całego roku. Możliwe, że oznacza to rezygnację z kobiecego Money in the Bank Ladder Matchu.

Roman Reigns wygrywa pas United States:

Kliknij tutaj aby zobaczy� wiadomo�� (Uwaga! mo�e zawiera� spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Alexander na Romana? WWE nie chce chyba zostawać w tyle z aferami dotyczącymi molestowania, bo w fedce zaraz będzie gwałt na gwałcie - najpierw Lesnar vs AJ, teraz to, za tydzień na RAW zestawmy Bludżent Brothers z Liv Morgan w handicapie ;>

Walizek MitB niedługo będzie tyle samo co w TNA z Feast or fired.

napisane przez Morison w dniu : 26-11-2017

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy