Dwie stajnie kobiet zostaną połączone? Starrcade zadebiutuje jako WWE PPV?

Arkao
Newsów: 1409

Wczoraj informowaliśmy o tym, że za kilka tygodni może dojść do rywalizacji między grupą Paige a Ruby Riot, Liv Morgan oraz Sarą Logan, które ostatnio zadebiutowały na SmackDown. Kilka godzin temu pojawiły się jednak informacje, że cała szóstka może tworzyć jedną stajnię, za którą odpowiedzialna jest Paige. Brytyjka może pojawiać się zarówno na Raw, jak i SmackDown i dzięki temu będzie mogła dowodzić swoimi podopiecznymi.

Wczorajsza gala WWE Starrcade, która była nawiązaniem do legendarnego corocznego eventu WCW Starrcade, odniosła bardzo duży sukces i federacja rozważa umieszczenie jej w przyszłorocznym kalendarzu gal PPV. Wyprzedane zostały wszystkie bilety wystawione do sprzedaży, a takimi wynikami nie mogą się pochwalić często nawet gale PPV.

Emma ogłosiła, że 3 lutego pojawi się pierwszy raz w ringu od czasu zwolnienia z WWE. Zawodniczka będzie występowała jako Tenille Dashwood i stoczy pojedynek w federacji AIW. Przypomnijmy, że została ona zwolniona w listopadowych czystkach razem z m.in. Summer Rae, Darrenem Youngiem oraz Joshem Bredlem.

Kolejny wielki sukces w karierze Romana Reignsa:

Kliknij tutaj aby zobaczy� wiadomo�� (Uwaga! mo�e zawiera� spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (2)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :


Cytat: TJCACPJ

Wczoraj informowaliśmy o tym, że za kilka tygodni może dojść do rywalizacji między grupą Paige a Ruby Riot, Liv Morgan oraz Sarą Logan, które ostatnio zadebiutowały na SmackDown. Kilka godzin temu pojawiły się jednak informacje, że cała szóstka może tworzyć jedną stajnię, za którą odpowiedzialna jest Paige. Brytyjka może pojawiać się zarówno na Raw, jak i SmackDown i dzięki temu będzie mogła się bzykać z większą ilością chłopa na backu


Poprawiłem.

napisane przez -Raven- w dniu : 28-11-2017

Jak to dobrze , że są jeszcze na forum prawdziwi gentelmeni , a oczy ich szeroko otwarte. Nie zostałem sam. ^^

napisane przez Caribbean Cool w dniu : 28-11-2017

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy