SummerSlam 2020 - Podsumowanie

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1553

Za nami kolejna edycja SummerSlam. W tym roku gala gościła w Amway Center (Orlando, Floryda). Poniżej podsumowanie i spoilery z tego PPV.

W Kick-Offie zobaczyliśmy jeden pojedynek. Apollo Crews obronił WWE United States Championship w starciu z MVP. Walka była dość krótka - trwała niemal siedem minut.

W otwarciu głównej gali Asuka po raz pierwszy tego wieczora weszła do ringu. Nie zdołała jednak pokonać Bayley i tym samym odebrać mistrzostwa SmackDown. Oczywiście warto przy tym podkreślić ingerencję ze strony Sashy Banks.

The Street Profits z kolei nadal są mistrzami tag team na Raw. Angelo Dawkins i Montez Ford wykorzystali ponowny brak komunikacji pomiędzy Andrade i Angelem Garzą.

Mandy Rose pokonała Sonyę Devillę w No DQ Matchu. Zgodnie z przyjętymi warunkami - Deville musi opuścić WWE.

Dominik Mysterio całkiem nieźle pokazał się w starciu z Sethem Rollinsem, ale ostatecznie to "Monday Night Messiah" zgarnął ostateczne przypięcie po Curb Stompie.

To co Asuce nie udało się w starciu z Bayley, to już wyszło w pojedynku z Sashą Banks. Tym razem Japonka była przygotowana na sztuczki rywalek i zgarnęła mistrzostwo Raw. To dla niej drugi tytuł mistrzyni czerwonego brandu.

Drew McIntyre nadal jest WWE Championem. Szkot pokonał Randy'ego Ortona przez Backslide Pin. Kilka razy uniknął RKO w ciągu pojedynku i wykazał się większym sprytem.

Natomiast main event przyniósł nam nowego WWE Universal Championa. The Fiend okazał się lepszy od Brauna Strowmana w Falls Count Anywhere Matchu i odzyskał pas mistrzowski. Ale co ważniejsze - po walce byliśmy świadkami powrotu Romana Reignsa. "The Big Dog" zaatakował zarówno Wyatta, jak i Strowmana. Jasno przy tym sygnalizował chęć zdobycia tytułu.


Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Partner

plagiat

Reklamy