NXT TakeOver XXX - Podsumowanie

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1374

Za nami kolejna, trzydziesta gala TakeOver. Wyjątkowo za stołem komentatorskim pojawił się Corey Graves. Zastąpił on Mauro Ranallo, który w minionym tygodniu udał się do Kanady. Prawdopodobnie chodzi o sprawy osobiste.

____

Podsumowanie i spoilery z gali

W Kick-Offie gali byliśmy świadkami jednego starcia. Doszło do Triple Threat Tag Team Matchu o miano pretendentów do tytułów. Pojedynek wygrali Breezango. Ostateczny pin zgarnął Tyler Breeze po przypięciu Oneyego Lorcana. W walce brali udział jeszcze Legado del Fantasma.W walce otwierającej główną część gali Finn Balor pokonał Timothy'ego Thatchera. Zanotował przy tym dwunastą wygraną na galach TakeOver, co jest nowym rekordem.Sporo emocji przyniósł Ladder Match o North American Championship. Po starciu pełnym zwrotów akcji po pas sięgnął Damian Priest. Dla niego to pierwszy tytuł mistrzowski w NXT.

Zaskakująco udany debiut w ringu NXT zaliczył Pat McAfee. Ostatecznie wygrał Adam Cole, ale po sporych problemach i kilku efektownych akcjach Pata.Io Shirai obroniła NXT Women's Championship w starciu z Dakotą Kai. Po walce doszło do konfrontacji Raquel González z Rheą Ripley.Walka wieczoru przyniosła nam nowego NXT Championa. Karrion Kross pokonał Keitha Lee. I to mimo urazu barku. Dla Karriona to pierwszy pas mistrzowski w NXT.Pełne podsumowanie od WWE:

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy