Status Randy'ego Ortona, oglądalność Raw poszła lekko w górę

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1173

Portal Fightful.com poinformował, że jest możliwość, iż w 2020 roku Randy Orton odejdzie z WWE. W 2010 roku podpisał on długoterminowy kontrakt, który prawdopodobnie wkrótce wygasa. To podgrzało plotki o jego potencjalnym przejściu do All Elite Wrestling. Orton ostatnio w mediach społecznościowych lekko strollował fanów, wrzucając zdjęcie na tle drzwi z tabliczką "Elite". Jest też możliwe, że Orton wykorzysta zainteresowanie ze strony AEW, by podpisać lepszą umowę z WWE.


Zostając dalej w informacjach odnośnie rywalizacji WWE z AEW - wygląda na to, że WWE nadal zabrania fanom wchodzenia na swoje gale w koszulkach związanych z All Elite Wrestling. Niektórym nie tylko nakazano zdjęcie takich koszulek, jak i zagrożono nawet możliwością wyrzucenia z areny. Takie sytuacje miały już miejsce kilka miesięcy temu.

CM Punk wziął ostatnio udział w audycji My Mom's Basement, gdzie promował najnowszy film Girl on the Third Floor. Przy okazji nie zabrakło oczywiście pytań o jego podejście wobec wrestlingu. Punk wyraźnie podkreślił, że od zawsze był otwarty na powrót do biznesu i nigdy nie zamknął się na taką możliwość. Dodał, że wiele artykułów na ten temat było po prostu clickbaitem, a jego nastawienie nigdy się nie zmieniło w tej kwestii. Przyznał także, że rzeczywiście WWE i AEW czasem starali się wykorzystywać ciągłe zainteresowanie jego osobą. Gdy ogłaszali, że na galach wystąpi tajemniczy zawodnik, to wielu fanów myślało, że będzie to właśnie Punk. On sam nie ma organizacjom tego za złe, rozumie to. Natomiast oferty nigdy nie były konkretne.

W tym tygodniu Monday Night Raw oglądało 2,320 miliona widzów. To przeniosło się na rating 0.75 i lekki podskok w porównaniu z poprzednim epizodem, który oglądało 2,279 miliona widzów.

Link do filmu


Pozostając w temacie Raw - Seth Rollins pochwalił Humberto Carrillo za ostatni występ, co spotkało się również z odpowiedzią.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy