Orton chce otrzymać więcej czasu wolnego, Tyson Fury trenuje z Babatunde

Arkao
Newsów: 1409

Wczoraj informowaliśmy, że Randy Orton za rok, po wygaśnięciu umowy z WWE, może być zainteresowany przejściem do All Elite Wrestling. Pisaliśmy już o tym, że może to być tylko chęć zmuszenia WWE do polepszenia jego warunków kontraktowych. AEW może mu jednak zaproponować dużo więcej czasu wolnego, bo w federacji Vince'a McMahona musi on toczyć kilka walk na tydzień. Oczywiście istnieje opcja, że jeżeli zdecyduje się ponownie na WWE, to także nie będzie musiał walczyć na większości live eventów.

Po zakończeniu poniedziałkowego Raw doszło do walki w stalowej klatce między Sethem Rollinsem a Brayem Wyattem o pas mistrzowski WWE. Starcie odbywało się przy czerwonych światłach, a Rollins wyszedł górą, przez co zachował złoto. Bray Wyatt ma jeszcze przez kilka tygodni pojawiać się na Raw, by walczyć w pojedynkach dla lokalnej publiczności.

Braun Strowman zaatakował Tysona Fury'ego podczas jego treningu w Performance Center. Były Mistrz Świata w boksie zawodowym ćwiczył do ich zbliżającej się walki na gali Crown Jewel. Cała sytuacja ma jedynie podgrzać atmosferę przed ich walką. Co ciekawe, Brytyjczyk w PC trenuje między innymi z Babatunde Aiyegbusim.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy