Status Gargano i O'Reilly'ego, spoilery z NXT

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1553

Poniższe newsy zawierają otwarte spoilery z najnowszego odcinka NXT!

Von Wagner w openerze poradził sobie z Kyle'em O'Reillym w Steel Cage Matchu. Wiele wskazuje, że dla Kyle'a była to ostatnia walka w ringu NXT. Wkrótce wygasa mu kontrakt z brandem i zmieni pracodawcę.

Link do filmu


Wygląda na to, że poznaliśmy kolejny pomysł na Brona Breakkera. Rozpoczął on rywalizację z Diamond Mine i za tydzień ma zmierzyć się z Cruiserweight Championem - Roderickiem Strongiem.

Link do filmu


Natomiast dość niespodziewanie "Szamanem" MSK okazał się... Matt Riddle. Możliwe jest, iż tymczasowo Raw Tag Team Champion pojawi się także na NXT.

Link do filmu


Zgodnie z zapowiedziami Johnny Gargano skomentował plotki wokół jego przyszłości. Weteran nie zadeklarował jednoznacznie, że kończy przygodę z NXT. Na pewno zrobi sobie kilka miesięcy przerwy, bowiem wkrótce będzie miał pierwsze dziecko. Z tego powodu chce zająć się rodziną.

Link do filmu


Sposób wypisania Gargano z telewizji wskazuje, iż nic nie jest przekreślone w jego przypadku. Jednakże po zejściu z anteny doszło do emocjonalnego pożegnania na arenie, zarówno dla O'Reilly'ego, jak i Gargano. Wygląda zatem na to, że oficjele chcą być przygotowani także i na definitywne odejście Johnny'ego.Atrakcje zapowiedziane na kolejny tydzień:
- Ringowy debiut Harlanda
- Tony D'Angelo vs. Andre Chase
- Bron Breakker vs. Roderick Strong
- No Holds Barred Match: Cameron Grimes vs. Duke Hudson

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Partner

plagiat

Reklamy