WWE 2k23 Even Stronger

NXT WarGames 2021 - Podsumowanie wydarzeń

Giero
Newsów: 1597

WWE ogłosiło, że dość szybko dostaniemy pierwszy specjalny epizod NXT w 2022 roku. Show z 4 stycznia odbędzie się pod nazwą "New Year's Evil".

Link do filmu


Poniższe newsy zawierają otwarte spoilery z gali NXT War Games 2021!

Śmiało można powiedzieć, że to pierwsze większe wydarzenie dla NXT od poważnych zmian w brandzie. Kolejną modyfikacją jest zrezygnowanie z nazw "TakeOver".

Cora Jade, Raquel Gonzalez, Io Shirai i Kay Lee Ray na otwarcie show pokonały Toxic Attraction i Dakotę Kai. Decydujący pin zgarnęła Jade, choć wcześniej doznała kontuzji przy akcji ze szczytu klatki w stół.Imperium obroniło tytuły tag team. Po ciekawej walce pokonali Kyle'a O'Reilly'ego i Vona Wagnera. Po walce Wagner próbował zaatakować Kyle'a, lecz ten był gotowy na taki scenariusz i sam odpowiedział ofensywą.

Cameron Grimes był lepszy od Duke'a Hudsona w Hair vs Hair Matchu.

Z kolei Roderick Strong nadal jest Cruiserweight Championem. Tym razem obronił pas w starciu z Joe Gacym.

W walce wieczoru świeża krew okazała się lepsza od weteranów NXT. W decydującym momencie Bron Breakker po akcji kończącej przypiął NXT Championa - Tommaso Ciampę i dał wygraną swojej drużynie.


Po tym jak WarGames zeszło z anteny, Johnny Gargano wygłosił promo w kierunku publiczności. Po części odniósł się do plotek wokół jego przyszłości (wygasa mu kontrakt z WWE). Zapowiedział, że wyjawi swoją decyzję podczas najbliższego epizodu NXT.


W efekcie wydarzeń z WarGames na najbliższe NXT zaplanowano:
* Steel Cage Match: Kyle O'Reilly vs. Von Wagner
* Xyon Quinn vs. Santos Escobar
* MSK's "shaman" is revealed

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy